ᐈ Контурна пластика обличчя: можливості та перспективи

Естетична косметологія пропонує ефективні та безпечні методики покращення стану шкіри, її омолодження, удосконалення контурів тіла. Інноваційна апаратура, ін’єкційні технології дозволяють досягти ідеалу за короткий час та без кардинального втручання в структури організму. В Києві провести контурну пластику обличчя на експертному рівні можна в перевіреному медичному центрі, наприклад, «Mediland».

Можливості проведення контурної пластики лиця

Для досягнення естетичного ідеалу в деяких випадках необхідно збільшити об’єм вилиць, щік. Правильний косметологічний підхід дозволяє:

  • нівелювати вікові зміни;
  • зберегти молодість, пружність шкіри;
  • виправити проблемні зони: носогубна складка, опущені кутики губ, брилі, неправильний овал обличчя.

Сучасні косметологічні технології дозволяють швидко отримати бажаний результат без оперативного втручання та ризиків.

Негативні процеси запускаються під впливом вікового фактора, УФ-випромінювання, незбалансоване харчування, зниження продукування гормонів, що відповідають за еластичність, тонус шкіри.

ᐈ Контурна пластика обличчя: можливості та перспективи

Корекція проблемних зон відбувається за допомогою ін’єкцій:

  • філерів на базі гіалуронової кислоти (найефективніші для надання об’єму вилицям, щокам; ефект триває приблизно 1-1,5 р.);
  • жирової тканини (найкраще підходить для корекції дефектів вилиць, дія буде помітна 2-5 р.).

Контурну пластику обличчя не рекомендується проводити при місцевих запальних процесах, патологіях крові, аутоімунних, онкологічних захворюваннях, цукровому діабеті. Перед процедурою необхідна певна підготовка: очищення шкіри обличчя від макіяжу, виділень, обробка антисептичним розчином. Також необхідно попередньо провести місцеву анестезію. Вартість процедури різниться і залежить від її об’єму, складності.

Контурна пластика: коли процедура дійсно необхідна

Зміни шкіри через вік торкаються всіх її рівнів. Поступово в епідермісі зменшується кількість води, він стає тоншим, формується сіточка дрібних зморшок, знижується тургор, з’являються пігментні плями. Які ознаки слід розглядати як сигнал проконсультуватись у косметолога? Візит до лікаря необхідний, коли стали помітними:

  • асиметрія обличчя, провисання овалу;
  • неестетична форма вилиць, підборіддя;
  • виражена носослізна борозна;
  • в’ялість шкіри, зморшки в області очей, лоба, переносиці;
  • косметичні недоліки в зоні вилиць.

ᐈ Контурна пластика обличчя: можливості та перспективи

Після проведення контурної пластики обличчя шкіра може відреагувати на втручання почервонінням, невеликим набряком, гематомою. Період відновлення не триває більше ніж тиждень. Протягом перших 14 днів не варто вмиватися гарячою водою, потрібно утриматись від прийняття ванни, походів до сауни, солярію, активних тренувань у спортивному залі.

Обличчя ⎼ єдина цілісна структура, естетику якої можна підтримати за допомогою ін’єкцій спеціальних речовин без серйозного втручання, довгої реабілітації. Контурна пластика дає миттєвий результат, ефективно відновлює втрачену форму, об’єм губ, носу, овалу, розгладжує зморшки, гарантує естетику та тривалий результат. 

Источник: mediland.ua