Результати українських футболістів у світі

На вихідних відбулись основні матчі провідних команд Європи і не тільки. Українці вже давно інтегровані у відомі світові команди та гідно представляють країну в складі топ – клубів.

Циганков

«Жирона» програла «Реалу» з розгромним рахунком 0:3. Перші два м’ячі були забиті в першому таймі, а всередині другого гравець «Реалу» закінчив матч розгромним третім голом на радість тим, хто поставив на перемогу іспанського клубу в онлайн букмекер.

Циганков грав з початку матчу та провів на полі весь перший тайм. На старті зустрічі, Віктор мав змогу відкрити рахунок: був удар головою в падінні з декількох метрів по воротах. «Реал» врятувала стійка. Також, Циганков розіграв досить амбітну контратаку з середини поля після втрати м’яча противником. Після першого тайму українця замінили. Значний результатів він не отримав. Експерти скидають все на травму, яку отримав гравець під час гри: в кінці матчу стало відомо про надрив м’яза задньої частини стегна. Через це він пропустить матчі збірної України в жовтні.

Довбик

Довбик в матчі також вийшов на старті, але провів в полі трохи більше: майже годину. В середині першого тайму, форварду збірної України вдалось вийти на ворота суперника, але невдалий удар не дав жодного результату. Довбик має складнощі в боротьбі проти захисника Рюдігера, тому дуже часто він програвав силову боротьбу та був не дуже ефективний.

Яремчук

«Валенсія» Яремчука програла в гостях «Бетісу» з рахунком 0:3. Перемога була скоріше закономірною. Все було на стороні господарів. Українець вперше був у стартовому складі. Команда старалась закидати довгі передачі на Яремчука, але Роман не вигравав цю боротьбу. За перший тайм вдалось лише декілька разів доторкнутись до м’яча. Другий тайм «Валенсія» грала без українця в складі.

Зінченко проти Забарного

Арсенал не мав ніяких проблем з командою Забарного. Зінченко грав у стартовому складі, але також був замінений в середині другого тайму. Українець був доволі активний та брав участь у атаках своєї команди і навіть вдарив по воротах. Також було декілька гострих моментів, під час яких міг забити гол. Але захисник супротивників блокував удари по воротах.

Забарний грав весь матч. Гольових помилок у гравця не було, однак статистично його визнано одним з найгірших гравців матчу. Під кінець матчу українець почав втрачати позиції та програвав у швидкості нападнику Арсеналу, який вийшов після заміни.