6 секретів ідеальної пози 69

Якщо ви не любите цю позу, значить, ви просто не знаєте, що в ній робити.

Поза 69 – захоплююча, але в той же час дуже спірна у варіанті секс-гри.

Досить послухати скарги користувачів Reddit: «Занадто незручно, ніяково. Я не можу зосередитися на власному задоволенні, тому що в цей же час повинен активно приділяти час дівчині ».

«Моєму партнерові подобається ця поза, але у мене слабкі м’язи спини, я занадто втомлююся, перебуваючи зверху». «Не можу позбутися думки, в якому вигляді спостерігає мене партнер. Крім того, коли я зверху, мої ноги напружені і через це не виходить відчувати насолоду ». “Ненавиджу її”.

Що ж, претензії до цієї позі часто дійсно аргументовані. Однак їх можна звести до мінімуму, якщо підійти до процесу трохи уважніше. Ось кілька порад, які допоможуть щоб обидва партнери полюбити чудові 69 пози.

1. Почніть з душа

Можна поодинці – якщо ви хочете ретельно, без сторонніх очей провести гігієнічні процедури в інтимній області. Можна удвох: в такому випадку спільний душ може стати хвилюючим елементом прелюдії.До речі, якщо ви відправилися в душ удвох, можна попросити партнера, щоб він сам як слід вимив вас «там». Це допоможе позбутися від переживань з приводу того, як ви будете виглядати в його очах в позі 69.

2. Налаштуйтеся на гру

Існують серйозні сексуальні практики. Бувають моменти для вдумливого, старанного сексу. Але поза 69 – зовсім не про це. Чи не налаштовуйтесь на неї як на роботу. Це веселощі. Пустощі. Ніжна гра, яка стає тим цікавіше, чим більше в ній імпровізацій.Спробуйте, наприклад, такий варіант. Покладіть партнера на ліжко – так, щоб його голова трохи звисала з краю. Встаньте на підлогу поруч з ним, почніть з пристрасного поцілунку. Потім потихеньку, продовжуючи пестити і цілувати сантиметр за сантиметром, просувайтеся по його тілу, поки ваші губи не досягнуть паху.Коли це трапиться, ваші стегна виявляться там де треба. Стартова поза для ідеальної 69 готова.

3. Не забувайте, що у вас є руки

Поза 69 дійсно може здатися стомлюючою, якщо, перебуваючи в ній, працювати тільки язиком і губами. Але у вас є теплі долоні і ніжні пальці – не забувайте про них!Коли вашим губам і язику потрібно перепочинок, влаштуйте їм її, пестячи промежину і яєчка (або вагіну) партнера руками.

4. Використовуйте маленький вібратор

Оральний секс в позі 69 не надто зручний, і вібратор може підмінити вас в тому випадку, якщо втомляться і губи з язиком, і пальці. Крім того, маленький дилдо привнесе свіжі відчуття у вашу інтимну гру.

5. Пам’ятайте про опції «на боці»

Вертикальна поза 69, коли один партнер лежить на спині, а другий нависає над ним зверху, хороша для швидкого орального сексу. Але якщо ви плануєте зробити 69 «основною стравою», тобто присвятити їй більше кількох хвилин, краще віддати перевагу іншу позі – лежачи на боці.В цьому випадку вам не доведеться навантажувати м’язи спини або ніг. А ще ви зможете використовувати стегна один одного як подушку – щоб не боліла шия.

6. Просто насолоджуйтеся

Чекати від 69 приголомшливих оргазмів не варто: в цій позі дійсно непросто сконцентруватися на власних відчуттях. Вона, скоріше, для розваги. Для вивчення тіла партнера. Для пізнання самого себе – наскільки ти готовий довіритися коханій людині.Спробуйте отримувати задоволення від цієї «навчальної гри». Експериментуйте, дійте ніжно або рішуче, активніше працюйте язиком або зосередьтеся на всмоктуючих рухах губами. Робіть те, що вам цікаво, і дозвольте діяти так само партнеру.

Позу 69 вважають одну з найбільш інтимних секс-поз, і вона може подарувати вам неймовірне відчуття близькості. Скористайтеся цим.

  • 6 секретів ідеальної пози 69

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts