Де купити лотерейний білет Супер Лото

Супер Лото – одна з найбільш популярних лотерей в Україні. Хоча б тому, що саме тут було зафіксовано найбільший виграш – гравцю пощастило виграти джекпот, який становив понад 30 млн гривень!

Серед інших переваг – прості правила, низькі ціни та доступність білетів. Купити їх можна не лише на сайті Суперлото https://unl.ua/uk/games/superloto, але й у інших точках продажу. Давайте детальніше розглянемо всі місця та особливості купівлі лотерейного білету.

Де купити лотерейний білет Супер Лото

Де купити лотерейний білет Супер Лото?

Перший і найпростіший спосіб купити білети Супер Лото – відвідати сайт УНЛ. Тобто вам навіть не потрібно виходити з дому, щоб стати учасником лотереї. Просто перейдіть до розділу Супер Лото, виберіть потрібну кількість білетів, заповніть та оплатіть їх.

Оплата проводиться за допомогою банківської карти – вам потрібно буде попередньо вказати її реквізити. Надалі оплата буде швидкою та простою, якщо зберегти дані карти. Гроші нараховуються протягом найближчих кількох секунд. Після чого ви зможете використовувати їх для оплати білетів.

Після успішної банківської операції ви зможете отримати електронну версію лотерейного білета. Менеджери компанії надсилають його на електронну пошту. Якщо не можете знайти лист, перевірте папки Реклама або Спам – білет може бути у них.

Так само на сайті можна спостерігати за трансляцією гри та виводити виграш у випадку вашої перемоги. Для виведення грошей (з обмеженням до 30000 грн) також знадобляться реквізити вашої банківської карти.

Звісно, замовлення лотерейного білету через сайт УНЛ – далеко не єдиний спосіб, який пропонує компанія. Ви також можете скористатися й іншими методами:

  1. Мобільний застосунок. Українська національна лотерея має зручний застосунок, який працює на популярних операційних системах Android та iOS. Усе, що вам потрібно – це завантажити додаток та авторизуватися у системі. Надалі ви зможете купляти лотерейні білети так само, як і на сайті. лише набагато простіше та швидше – адже не потрібно буде переходити в браузер та шукати закладки з сайтом УНЛ.
  2. Стаціонарні точки продажу лотерейних білетів. Українська національна лотерея продає білети і в спеціалізованих магазинах. У такому разі ви можете отримати не електронний, а паперовий варіант бланку. Вже на місці ви заповнюєте його, вказуючи комбінацію чисел, яку вважаєте виграшною. До речі, якщо ви виграєте гроші та захочете забрати їх готівкою, ви так само можете звернутися до офіційних точок продажу білетів. Як знайти найближче до вас місце продажу? Перейдіть на сайт УНЛ – там ви знайдете перелік офіційних представництв у різних містах України.
  3. Платіжні термінали самообслуговування. У деяких з них, наприклад, iBox, Easy Pay є розділ з лотерейними білетами.
  4. Через СМС-повідомлення. Найбільш зручним у такому варіанті є Telegram-бот від УНЛ.

Де купити лотерейний білет Супер Лото

Скільки білетів може купити один гравець?

Однією з головних переваг гри є той факт, що всім гравцям доступна необмежена кількість лотерейних білетів. Тобто ви можете купити як 1, так і 100 чи навіть 1000 бланків. Тут усе буде залежати від вашої азартності та стратегії.

Дехто збільшує свої шанси на перемогу, використовуючи метод системної гри. А хтось покладається на різні принципи вибору виграшної комбінації. Це не гарантований спосіб отримати джекпот, проте цілком робочий.

Вказувати кількість лотерейних білетів потрібно перед покупкою. Ви можете вибрати з запропонованих варіантів або ж сказати, скільки бланків вам потрібно. Після цього система порахує загальну суму до оплати.