Hogwarts Legacy: все, що відомо про гру

Hogwarts Legacy офіційно анонсована, і ось все, що ми знаємо про неї.

Фанати Гаррі Поттера були приємно здивовані, коли користувач Reddit VapeThis Bro в 2018 році опублікував інсайдний ролик, про ймовірну розробку гри в культовому всесвіті для консолей і ПК.

Витік підтвердився у вересні 2020 року , з анонсом гри Hogwarts Legacy для РС та консолей PlayStation та Xbox. Ось усе, що нам про неї відомо.

ТРЕЙЛЕР

Hogwarts Legacy виглядає приголомшливо. Помітно, що розробники взяли за основу стиль фільмів про Гаррі Поттера: Гоґвортс та інші локації виглядають саме так, якими ми їх побачили у кіно, і це буде чудовою нагодою для шанувальників знову повернутися до улюбленого всесвіту.

Окремо варто відзначити якість графіки: незважаючи на те, що гра вийде на PS4 та Xbox One, вона демонструє вражаючий рівень деталізації, що забезпечить гравцям кінематографічний досвід.

Зрештою, знайомі нотки в саундтреку пробирають до мурашок, а можливість відправити власноруч створеного персонажа під розподільний капелюх заворожує.

КУПИТИ НА PC

КУПИТИ НА PS

КУПИТИ НА XBOX

СЮЖЕТ

Дія гри відбуватиметься наприкінці XIX століття, приблизно за 100 років до того, як Гаррі потрапив до Гоґвортсу, і розповість гравцеві зовсім нову історію, не пов’язану з книгами та фільмами. Автори обіцяють показати Школу чарівництва та чарівництва такою, якою її запам’ятали кіносагою, але з поправкою на тимчасовий відрізок — деякі кімнати змінять свій вигляд. З очевидних причин ми не зустрінемо знайомих персонажів (вони ще не народилися на момент подій), проте це не стосується привидів , на кшталт Майже Безголового Ніка.

Спочатку вам належить створити власного персонажа з можливістю кастомізувати зовнішність і вибрати факультет, причому гуртожиток для кожного з них матиме свої характерні риси. Це цілком звичні для RPG елементи, появи яких в іграх про Гаррі Поттера фанати чекали на протязі всієї історії їхнього існування.

Hogwarts Legacy: все, що відомо про гру

Головним героєм стане якийсь студент-п’ятикурсник (він починає навчання пізніше за інших студентів, тому буде новачком у Гоґвортсі; напевно по ходу сюжету ми дізнаємося більше про його минуле), у якому зосереджена сила, здатна розколоти світ.

Йому належить битися зі злими чарівниками, — у трейлері були видні люди в масках, напевно представники ордену на кшталт Пожирачі Смерті, — а також заводити союзників, досліджувати світ і вивчати заклинання. Ймовірно, у сюжеті фігуруватимуть відомі за книжковим циклом особи — наприклад, Ніколас Фламмель.

Але насамперед навчання: протагоніст повинен буде відвідувати різні уроки, на зразок зілля, в ході яких гравцеві доведеться брати участь у міні-іграх. У цьому плані Hogwarts Legacy нагадує культову Bully від Rockstar. Крім цього, у грі буде повністю відкритий для дослідження Хогвартс, де можна знайти безліч секретів, використовуючи вивчені заклинання, а у Виручай-кімнаті герой зможе облаштувати цілий штаб, де можна варити зілля, вирощувати рослини та покращувати екіпірування.

Водночас важливу роль у розповіді відіграють однокурсники протагоніста. Деякі з них супроводжуватимуть його на завданнях, з ними можна розвивати стосунки, і якщо зв’язки зміцняться досить сильно, друзі дадуть гравцеві особистий квест – це схоже на місії на лояльність із серії Mass Effect та Dragon Age.

Нам також належить відвідати культові місця неподалік Хогвартсу, такі як Хогсмід або Коса Алея. Тут можна придбати нові зілля, магічне приладдя та предмети кастомізації , проте за межами школи герой не зможе почуватися в небезпеці: він неминуче зіткнеться з темними чарівниками.

До того ж гравці зустрінуть нових істот, натхнених фільмом «Фантастичні тварюки і де вони мешкають». З’являться також грифони, кентаври, місячні тільці та гобліни .

Світом можна переміщатися в тому числі на мітлі, а в міру проходження в гру змінюватимуться пори року.

Hogwarts Legacy: все, що відомо про гру

У грі обіцяють систему моралі, що впливає на взаємини NPC з персонажем гравця залежно від його вибору та вчинків у ході гри. Тому нам цікаво, чи зможе гравець при дійсно злом варіанті проходження отримати моторошні заклинання типу забороненого «Авада Кедавра».

ГЕЙМПЛЕЙ

Гра жанру RPG у сеттингу Гаррі Поттера відкриває гравцям безліч можливостей для отримання власних унікальних вражень. Вибір класу персонажа від початку гри дозволяє гравцям одразу спеціалізуватися на певному напрямку: дуелях, зільоваренні тощо, що веде до більш різноманітних стилів гри, що значно впливають на бій, крафт та взаємодію між персонажами.

Hogwarts LegacyГерой зможе вивчити безліч заклинань: левітацію, захист себе та напарників, підпал предметів. Розробники навіть натякнули на використання забороненої магії: у трейлері прозвучала знаменита «Авада Кедавра»! Під час проходження гравці отримуватимуть досвід, який можна вкладати у нові таланти, поділені на п’ять гілок.

Hogwarts Legacy: все, що відомо про гру

Чимало уваги в грі приділено крафтингу, поліпшенню спорядження, варінню зілля та вирощування рослин. Наприклад, за допомогою мандрагори можна буде оглушити супротивників, після чого розкидати їх ударами чарівної палички. І це лише мала частина того, що може запропонувати нам бойова система Hogwarts Legacy: сутички виглядають дуже видовищно, а заклинання можна поєднувати з уміннями партнерів.

Можливо, навіть такі незначні моменти, як вибір персонажа-напівкровки, впливатимуть на ставлення до нього інших учнів та професорів. Гоґвортс – це школа чарівництва, тому підвищення параметрів та здобуття нових навичок може бути реалізовано через вивчення уроків з різних предметів. Наприклад, щоб знизити кількість необхідних компонентів для варіння зілля лікування або збільшити кількість зіл, які може готувати ваш персонаж, потрібно приділити більше часу вивченню зілля і отримати переваги, які можуть бути недоступні іншим гравцям, зосередженим на заклинаннях.

Hogwarts Legacy: все, що відомо про гру

Безперечно, бій буде важливим елементом геймплею. За всі ці роки так було в кількох іграх про Гаррі Поттера, як із цілком гідною, так і з відверто жахливою реалізацією. У грі буде руйноване оточення, завдяки чому застосування заклинань має бути набагато більш захоплюючим і атмосферним.

Hogwarts Legacy: все, що відомо про гру

ДАТА РЕЛІЗУ

Hogwarts Legacy з’явиться на прилавках 10 лютого 2023  року. Гра буде доступна на РС, PS4, PS5 , Xbox One та Xbox Series X|S.

ВИСНОВОК

Масштабна RPG у сеттингу «Гаррі Поттера» — саме те, на що так довго чекали хардкорні фанати всесвіту. Гравці, нарешті, отримають шанс на власні пригоди в Гоґвортсі, не пов’язані з історією Гаррі, Рона та Герміони, а розробники називають гру «тим, на чого шанувальники «Гаррі Поттера» чекали 20 років».

Якщо вас зацікавила Hogwarts Legacy, і в очікуванні хочеться пограти в інші подібні ігри, погляньте на нашу добірку кращих RPG.