Обираємо взуття на зиму

До холодної погоди треба обов’язково готуватися, і краще почати з ніг. У холодну пору року, якщо ви не уявляєте свого життя без активностей на свіжому повітрі, вибір правильного взуття має бути під контролем. Зробити правильний вибір можна на сайті https://attico.ua/collection/choloviche-vzutja, а як його зробити — розповімо у цій статті.

Обираємо взуття на зиму

Чому важливо правильно вибрати зимове взуття?

У момент переходу від теплої погоди до холодної ноги відчувають «нове» навантаження, забуте за літо і весну. Погодні умови обов’язково впливатимуть на способи постановки стопи та вашу ходу. Постійне носіння неправильного взуття, особливо під час занять спортом і активностей, стане причиною не тільки розвитку ортопедичних проблем, а й погіршення здоров’я загалом.

У зв’язку з цим одне з перших завдань зимового взуття — полегшення процесу адаптації опорно-рухового апарату до зимових погодних умов.

Другий момент полягає в тому, що взимку в рази збільшується ймовірність посковзнутися та отримати травму. Зимове взуття має бути стійким і мати нековзну підошву.

Під час занять спортом, подорожей і значних навантажень (гірського туризму, наприклад) взуття має допомагати ногам почуватися комфортно. У разі якщо ви з суб’єктивних причин вирішили вибрати черевики або кросівки з вузькою носовою частиною, дозвольте вас порадувати — це було неправильно. Таке взуття в 90% випадків сприяє порушенню кровообігу.

Обираємо взуття на зиму

Як вибрати зимове взуття?

Це не таємниця, що різновидів взуття для активного відпочинку в холодну пору року дуже багато. Одні створені для прогулянок виключно в міському середовищі, інші — для лісових подорожей, а треті орієнтовані на спортивні захоплення. Розглянемо їх усі:

  • Міські моделі. Одні з найпопулярніших моделей для міста — черевики в спортивному стилі. Оскільки вони не дуже жорсткі та важать відносно небагато. Це всілякі кеди, кросівки, напівчеревики з додатковим утеплювачем всередині. Якщо вам сподобалися подібні, зверніть увагу на їхній рівень захищеності від вологи. Оскільки в основному вулиці міст засипані реагентами, ви на постійній основі стикатиметеся зі сльотою.
  • Моделі для активності на свіжому повітрі. Для прогулянок лісом і катання на снігоходах більше підійдуть черевики з високою гомілкою або зимові чоботи. Таке взуття не призначене для походів у гори, і на рельєфі в них буде дискомфортно.
  • Гірський туризм. Для кожного окремого виду туризму в горах необхідно мати свою спеціалізовану пару взуття, наприклад, одна — для перебування біля підніжжя, інша — для базового табору, третя — для штурму. Крім іншого, треба розуміти, в якій локації ви перебуватимете, усвідомлювати кліматичні особливості.

Купуючи взуття, слід зважати також на те, наскільки ви «морозостійкі» і скільки часу збираєтеся проводити на відкритому повітрі.