Перепелині яйця – Як варити перепелині яйця?

Перепелині яйця – варіння

Перепелині яйця - Як варити перепелині яйця?

Приготування перепелиних яєць може здатися тривіальним – адже ми варимо яйця кожен день. І все ж через різницю в розмірах перепелині яйця варяться трохи інакше, ніж курячі.

 Звичайно, пора. Як легко приготувати перепелині яйця? Перш за все, дістаньте яйця з холодильника принаймні за десять хвилин до готовності.

Підставка для яєць дозволить вам зручно зберігати їх поза холодильником. Холодні яйця при контакті з гарячою або окропом швидко тріскаються. Це, в свою чергу, призводить до того, що весь їх вміст витікає у воду – точно так само, як і у випадку з курячими яйцями.

 Однак якщо курячі яйця можна врятувати, то перепелині можуть вилити весь вміст. Краще цього уникати. Приготування перепелиних яєць – найкращий, хоча і не єдиний спосіб. Ви також можете приготувати яйця пашот або смажені яйця. Для яєць-пашот вам знадобиться форма для яєць, яка значно полегшує приготування цієї страви.

Як варити перепелині яйця?

Як варити перепелині яйця? Ми вже згадували, що спочатку їх краще трохи розігріти. Ви можете зробити це, вийнявши яйця швидше з холодильника або потримавши їх у теплій воді. Це вбереже яйця від тріщин. Як варити перепелині яйця – в окропі або в холодній? Тут немає правила. Якщо яйця розігрілися, їх можна опустити в киплячу воду. Проте безпечніше, якщо продукт покласти в каструлю з холодною, злегка підсоленою водою. Це мінімізує ризик розтріскування оболонок. Зварені яйця можна викласти на тарілку для яєць або у відповідний контейнер ( контейнер для яєць збереже їх свіжими, але з’їсти продукт потрібно якомога швидше). Добре, але як зварити перепелині яйця, щоб жовток був рідким або застиглим?

Скільки варити перепелині яйця?

Перепелині яйця - Як варити перепелині яйця?

Скільки варити перепелині яйця? Звичайно, це залежить від ефекту, якого ви хочете досягти. Перепелині яйця набагато менше курячих, тому варять їх пропорційно менше. Хоча яйця менші, мембрана під шкаралупою досить товста. Тому занадто швидке витягування з води призведе до того, що яйця будуть недовареними і не дуже апетитними. Як варити перепелині яйця? Скільки їх варити, щоб жовток став м’яким, а скільки – твердим? 

Скільки варити перепелині яйця круто?

Щоб зварити перепелині яйця круто, просто помістіть їх у каструлю з холодною водою і поставте на плиту. Завжди відраховуйте час з моменту закипання води. Яйце, зварене круто, буде готове всього за три хвилини. Якщо ви кладете яйця пізніше в киплячу воду, варіть їх максимум 5 хвилин. Помістіть ці яйця в чашки для яєць і їжте їх, поки вони ще теплі.

Як зварити перепелине яйце некруто?

У випадку з яйцем, звареним некруто, найбезпечніше – опустити його прямо в киплячу воду. Так ви не пропустите момент, коли яйце потрібно витягнути. Варимо яйця хвилину, максимум півтори. Якщо перепелині яйця покласти в холодну воду, то цей час скорочується менше ніж до хвилини, тому краще не ризикувати. Перепелині яйця чудово смакують у некрутому вигляді і дуже прості у приготуванні. Тому обов’язково стежте за часом.

Як приготувати перепелині яйця?

Як правильно їсти перепелині яйця? Що з ними робити? На перший погляд, перепелині яйця мало чим відрізняються від курячих. Різниця, звичайно, в розмірі і смаку. Однак застосування схоже. Перепелині яйця чудово смакують у бутербродах і салатах. Ви можете додати їх, наприклад, до салату Нісуаз. У такому варіанті їх найкраще готувати твердими або напівм’якими – домогтися цього непросто, але спробувати варто.

 Перепелині яйця виглядають набагато краще, ніж курячі. Вони маленькі, тому є ідеальною прикрасою. Звичайно, ви також можете використовувати їх для різних видів яєчних спредів, наприклад, з авокадо. 

Фарширувати яйця – теж чудова ідея. Це ідеальний спосіб приготування перепелиних яєць. Як приготувати таку страву? Будьте обережні – яйця легко розбиваються, оскільки вони маленькі. Вийміть жовток і покладіть на його місце пасту з авокадо. Для цього можна використовувати кондитерський мішок з насадками.

Перепелині яйця вже не є розкішним доповненням до страв, але виглядають красиво. Тому їх варто використовувати при приготуванні страв для гостей.