Студія Hitman працює над фентезі РПГ

Студія Hitman працює над фентезі РПГ

Щойно закінчивши трилогію Hitman, IO Interactive працює над чимось зовсім іншим: онлайн фентезі РПГ.

Раніше сьогодні, 28 лютого, IO Interactive дуже несподівано оголосила про онлайн фентезі РПГ за допомогою нижченаведеного твіту. Звідси видно, що IO Interactive повертається від серії Hitman та проекту 007, та занурюється у щось дуже відмінне від своєї роботи за останні десять років зі своїм новим проєктом.

A new adventure begins at IOI. Join the party and help us realize our vision for a bold new online fantasy RPG: https://t.co/NV4TKL1cuO pic.twitter.com/m2xDZCqbZx

— IO Interactive (@IOInteractive) February 28, 2023

“Ми будуємо новий світ, нову інтелектуальну власність – онлайн фентезі РПГ”, – пишеться у блозі розробника. “Світ і гра будуються з основи, щоб розважати гравців і розширюватися протягом багатьох років. Вона відчувається знайомою, але водночас IOI вирушає у подорож, яку ми ніколи раніше не знали.”

Наразі очевидно з блогу, що IO Interactive фокусується на пошуку співробітників для нового проекту. На початку блогу можна побачити потік вакансій в студії, які розкривають додаткову інформацію про гру. Наприклад, роль дизайнера бою вказує на те, що фентезі РПГ буде пригодою від третьої особи.

Також, позиція дизайнера зустрічі вимагає від кандидата створення сценаріїв з NPC і гравцями, що може сигналізувати про наявність квестів, де ми боротимемось поряд з NPC. Нарешті, старший менеджер продукту має працювати над монетизацією нової гри, що, можливо, вказує на те, що онлайн-гра може бути заснована на передплаті.

“Це лише початок нашого подорожі у цей новий світ, який ми створюємо”, – далі йдеться у блозі.

Можливо, ми не повинні очікувати подальшої інформації про нову гру від IO Interactive у найближчий час, особливо з урахуванням того, що студія все ще працює над новою грою про Бонда.

Перегляньте нашу нову добірку очікуваних ігор на 2023 рік, щоб подивитися на всі більш конкретні назви, які з’являться найближчим часом.