Сумісність знака Близнюки в коханні і шлюбі

Близнюкам важливо відчувати в стосунках свіжість почуттів.

Цей світлий і свіжий знак Зодіаку дуже цінує в партнері інтелект і допитливість. Щоб завоювати їх серця, потрібно бути спонтанними. За характером вони іноді як діти, люблять повеселитися і посміятися. Близнюки мають хорошу сумісність в коханні і шлюбі з тими знаками Зодіаку, які, подібно до них, допитливі і можуть стимулювати їх інтерес до життя.У Близнюків найкраща сумісність в коханні і шлюбі зі знаками Повітря: Терези: (24 вересня – 23 жовтня), Водолій (21 січня – 18 лютого) і Близнюки (21 травня – 21 червня). Вони добре сумісні з Овном (21 березня – 20 квітня) і Левом (23 липня – 23 серпня).

Несумісними знаками для Близнюків є Діва (24 серпня – 23 вересня) і Риби (19 лютого – 20 березня), хоча союз з Рибами може бути корисний для кар’єри, а з Дівою для емоційної підтримки. Відносини з Раком (22 червня – 22 липня) можуть дати їм вигоду в фінансовому плані. Що стосується сумісності у шлюбі, одним з кращих виборів є Стрілець (23 листопада – 21 грудня). Для духовного розвитку буде плідним партнерство з Тельцем (21 квітня – 20 травня).

Близнюки – Овен

Сумісність Овна і Близнюків в любові і шлюбі 90%. Ці знаки знаходяться під управлінням родинних стихій (Вогонь для Овна і Повітря для Близнюків), що створює основу успішної взаємодії. Їх союз може виявитися чудовим, тому що обидва партнери невтомні, активні і схильні до пошуку нових вражень. Тенденція Овна домінувати буде обмежуватися винахідливістю Близнюків. У Близнюків немає забобонів в любові і, можливо, він або вона можуть шукати розваг з кимось іншим, не афішуючи це.В інтелектуальному плані вони добре поєднуються: Овен динамічний і володіє швидким інтелектом, Близнюки універсальні і винахідливі. Овен, швидше за все, буде лідером в інтимних відносинах, а Близнюки із задоволенням придумають нові варіанти, щоб зберегти інтерес своєї другої половинки. Гармонійна любовна сумісність, шлюб може виявитися дуже успішним.

Сумісність знака Близнюки в коханні і шлюбі

Близнюки-Телець

Сумісність Тельця і ​​Близнюків в любові і шлюбі 50%. У них багато протиріч, хоча спочатку Телець буде зачарований Близнюками, а Близнюків зацікавить простодушна прямота партнера. Представники повітряного знака Близнюки, як правило, подвійні і мінливі люди, в той час як земні Тельці відрізняються схильністю до сталості. Тельця привертає артистизм і багатство уяви партнера, проте Близнюків дратує повільна реакція Тельця.Телець з вродженою потребою мати ніколи не зможе змиритися з прагненням Близнюків до зміни вражень і різноманітним контактам. Один любить зміни, а інший чинить опір їм. Їх інтимне життя також під питанням, поступово Близнюки втратять до неї інтерес, тому що їх настрій дуже мінливий, а Телець не здатний задовольнити прагнення партнера до змін. У них складна любовна сумісність і не кращі перспективи в шлюбі.

Близнюки-Близнюки

У цій парі присутні взаєморозуміння, у них багато спільних рис, але в стосунках не так багато стабільності. Основні труднощі можуть виникати саме з цієї причини. Сумісність жінки Близнюка і чоловіка Близнюка в коханні і шлюбі 80%.Любовні стосунки між двома близнюками дуже цікаві, але не завжди гладкі. Хоча обидва мають однакові риси характеру і проявляють себе подібним чином, у них часто відсутня внутрішній баланс. Жінки Близнюки, як правило, товариські, кмітливі і рухливі. Це саме можна сказати і до чоловіків зодіакального знака Близнюки. В результаті, їх союзу може не вистачати стабільності і почуття спільної мети. Однак вони розуміють один одного на глибокому рівні, що компенсує недоліки їх союзу.Соціальне життя, швидше за все, буде дуже жвавим, але постарайтеся не дозволяти друзям і знайомим втручатися у ваші особисті обставини. Жінка Близнюк любить займатися громадськими справами, спілкуватися з різними людьми, брати участь у творчих проектах. Те ж саме подобається і чоловікові Близнюкові. В результаті, коханому або дружину не вистачає уваги, тому їм необхідно знайти баланс між суспільною і особистим життям. В іншому випадку, партнери почнуть нехтувати обов’язками і зобов’язаннями в шлюб та сім’ю. Майте це на увазі, коли разом складаєте загальні плани.Чоловік Близнюки, швидше за все, любить різноманітність і не стане сидіти на місці. Жінці Близнюки потрібно приймати це до уваги. Їм разом потрібна фізична активність, поїздки і нові враження, щоб відносини в любові і шлюбі зберегли свіжість. Не обов’язково пробувати щось принципово нове кожен день, але невеликі зміни повинні бути присутніми. Наприклад, не варто вирушати в той же самий театр кожен раз, краще вибрати інший. Такі дрібниці будуть підтримувати їх інтерес один до одного, зроблять відносини повними різноманітності. Якщо місячні знаки партнерів мають гармонійні зв’язки, то сумісність пари може зростати до 100%.

Життєрадісні і легковажні, життя для них ніколи не будуть нудними. Навряд чи знайдеться більш різнобічна, чарівна і темпераментна пара. Вони заворожують співрозмовників, мають безліч друзів і завжди готові разом відправитися на пошуки нових пригод. У них є спільні інтереси і взаєморозуміння симпатій і антипатій один одного. Любов для них – це розвага і гра, так що вони будуть сумісні.З іншого боку, хоча цей зв’язок дуже приємна для кожного з партнерів, вона може швидко втратити стабільність. Між ними може виникнути божевільна любов, і якщо вони зможуть зміцнити відносини, їх любов переросте в успішний шлюб. Такий союз цілком можливий, це буде дуже цікава пара.

Близнюки-Рак

Сумісність Близнюків і Рака в любові і шлюбі 50%. У цьому союзі розум Близнюків і серце Рака можуть доповнювати один одного. Блиск і чарівність Близнюків здатні захопити партнера, але їх мінливість не зможе забезпечити необхідного йому рівня стабільності. Впевненість в собі Рака буде зменшуватися в міру взаємодії з мінливими Близнюками, які люблять різноманітність в задоволеннях.Рак любить домашнє життя і вважає за краще проводити час вдома, залишивши весь інший світ за його межами. Але Близнюків таке життя навряд чи влаштує, так як вони дуже товариські і люблять перебувати серед людей, не бажаючи відчувати себе в’язнем у власному будинку. Раки проваджені емоціями і, як правило, вважають за краще сталість. Близнюкам не зупинити рух, і для Рака це складно прийняти. Між цими знаками Зодіаку складна сумісність. Хоча це дуже емоційний зв’язок, довгостроковий союз і стабільний шлюб під питанням.

Близнюки-Лев

Сумісність Близнюків і Лева в любові 80%. Взаємне визнання індивідуальності – запорука успіху цього союзу. Любляча пара, вони здатні по-справжньому насолодитися один одним. У цих відносинах Лев любить, перш за все, інтелект партнера, а Близнюки люблять його або її серце. Близнюки досить романтичні для Лева. Лев упевнений в собі і може іноді дозволити партнеру фліртувати з іншими.У пари є і непрості аспекти у відносинах. Близнюків відрізняє схильність до балачок, що може дратувати царственого Лева. Йому, ймовірно, буде потрібно більше обожнювання, ніж друга половинка може дати. Все це може створювати складності, але їм так добре разом, що, як правило, вони не звертають уваги на такі дрібні проблеми. У них є сильне бажання мати пристрасне, емоційне життя. Це сприятлива сумісність для любові, яка може привести до успішного шлюбу.

Сумісність знака Близнюки в коханні і шлюбі

Близнюки-Діва

У пари Близнюки і Діва сумісність в коханні і шлюбі 70%. Характери партнерів мають багато протиріч. З точки зору Близнюків, Діва нудна. Що стосується інтимної сторони відносин, у Діви є чіткі уявлення, що не задовольнять партнера. Після того, як вогонь пристрасті згасне, Діва почне бурчати і критикувати партнера. У свою чергу, Близнюки почнуть пошук розваг з ким-небудь ще. Пристрасть між ними буде остигати, відносини скоро перетворяться в холодні. Їм є над чим попрацювати, щоб зробити любов і відносини гармонійними.

Близнюки-Терези

Сумісність Близнюків і Терезів в любові 90%. Вони завжди знають, що потрібно один одному. Обидва представники знаків Повітря і добре сумісні в любові, в інтелектуальному і в усіх інших відносинах. Їм досить важко контролювати свої емоції, і якщо між ними спалахне любов, вони змусять весь світ обертатися навколо них.Це ідеальний союз, обидва партнери здатні розділити інтереси один одного, включаючи інтелектуальні заняття, мистецтво та ін. Їх характери мають багато спільного, і вони прекрасно розуміють один одного. Обидва пристрасні і в той же час не дуже ревниві. Їхнє спільне життя ніколи не буде нудним. Це відмінний союз, вони здатні стати люблячою і щасливого подружнього парою.

Близнюки-Скорпіон

Сумісність Близнюків і Скорпіона в любові і шлюбі 40%. Ці знаки Зодіаку пов’язані з різними стихіями (Повітря і Вода) і знаходяться під управлінням різних планет (Меркурій для Близнюків і Плутон для Скорпіона).У цьому союзі є величезний взаємний інтерес і інтрига. Уява Близнюків і енергія Скорпіона можуть скласти хорошу комбінацію, якщо тільки ці двоє зможуть ужитися разом. У них може бути гармонія в інтимних відносинах, але цього недостатньо, тому що стиль їх життя має мало спільного. Близнюки хочуть жити повноцінним, насиченим життям, але не такий партнер, який більше зосереджений на ідеї самовдосконалення. Скорпіон чуттєвий, пристрасний, вимогливий, ревнивий і негнучкий. Близнюки непостійні, поверхневі, легковажні і мінливі, прагнуть до людей і спілкування, а Скорпіон любить усамітнення.Представники знаку Близнюки схильні приймати любов занадто легко, на відміну від партнера. Скорпіон відрізняється цілеспрямованістю, в той час як Близнюки завжди сумніваються і не відрізняються послідовністю. Сумісність між цими знаками непроста. В результаті всього цього, їм буде нелегко справлятися з труднощами у відносинах і шлюбі.

Близнюки-Стрілець

У парі Близнюки і Стрілець сумісність в коханні 70%. Ці два протилежні знаки Зодіаку притягуються один до одного, як магніт. Вони обидва невтомні, мінливі і знайдуть багато спільних інтересів. Разом вони здатні зробити неможливе. Між ними існує сумісність, але є і протиріччя. Близнюки схильні критикувати поведінку Стрільця з різних приводів, що може привести до взаємного розчарування.У їхніх взаєминах є також і інші слабкі місця, наприклад, недолік стабільності, а сила в тому, що обидва партнери невимогливі. Їх любов, швидше за все, почнеться несподівано, і закінчитися може так само раптово. Шлюб може виявитися успішним, але для цього потрібні значні зусилля кожного з партнерів.

Близнюки-Козеріг

У пари Близнюки і Козеріг сумісність в коханні така, що вона принесе труднощі в стосунки. Близнюки зазвичай поверхневі і закохуються, а партнер неквапливий і обережний. Козерогові потрібно багато терпіння для взаємодії з партнером, який, на його думку, примхливий і непослідовний. Щоб любовні відносини були щасливими, їм потрібно буде докласти багато зусиль. Початковий інтерес один до одного може бути дуже сильним, але він навряд чи триватиме довго.

Близнюки-Водолій

Сумісність Близнюків і Водолія в любові 100%. Відмінний союз, постійна новизна вражень їм забезпечена. Ці два знаки Повітря добре сумісні. Планета Уран, керуюча знаком Водолій, несе сюрпризи і несподівані повороти, що прекрасно підходить Близнюкам. Фізичний потяг між ними, швидше за все, буде інтенсивним, оскільки Водолій знаходить Близнюків дуже привабливими. Інтимна сторона стосунків може принести їм багато приємних моментів, але між ними також можливо і відсутність пристрасті.Мінливі Близнюки легко потрапляють під вплив Водолія, представника фіксованого знака Зодіаку. Вони обидва люблять спілкуватися, мають широке коло інтересів, не дуже ревниві. Ця пара знайде багато спільного, в тому числі, у них буде багато спільних друзів. Любовні стосунки можуть перерости в успішний шлюб.  

Близнюки-Риби

Тяжіння між ними може бути дуже інтенсивним, але, в кінцевому підсумку, принесе проблеми. Сумісність цих знаків дуже непроста. Риби надто емоційні для Близнюків, несерйозність партнера може легко поранити їх почуття. Близнюки поверхневі і грайливі, але Риби все приймають близько до серця. Це створюватиме атмосферу підозрілості та недовіри. Між ними можуть бути щирі почуття, але нестабільність відносин швидко зруйнує їх. Це досить ризикований зв’язок, який навряд чи призведе до щасливого шлюбу.

  • Сумісність знака Близнюки в коханні і шлюбі

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts