5 знаків Зодіаку, які швидше за все, залишаться жити на самоті

Перевірте: може, ви серед них.

Деякі знаки Зодіаку мають яскравий і непередбачуваний характер.

П’ятьом з них важко знайти партнера, який буде миритися з їх непередбачуваністю, нездатністю контролювати свою поведінку і вважатися з близькими людьми.Доля, практично, не залишає їм шансу мати супутника життя, щасливу сім’ю. Їхня доля – до кінця життя бути на самоті.

1.Водолій.

Водоліями важко будувати відносини. Люди, що народилися під цим знаком Зодіаку, мають подвійну натуру. З одного боку, вони дуже нестримані, висловлюють свою думку, не замислюючись, яку реакцію вона викличе у близьких людей.

З іншого – вони можуть замкнутися і ніяк не реагують на те, що відбувається. У такі моменти їх взагалі неможливо зрозуміти. У компанії з Водоліями є місце сварок, образ, нерозуміння.

Представники цього знака цінують свободу, але страждають від браку уваги. Вони рідко мають тривалі стосунки з одним партнером, так як пред’являють до них високі вимоги.

Однак, якщо знайдеться людина, з яким у Водолія складуться довірчі відносини, може вийти щаслива пара. Такий шлюб буде будуватися на взаємній любові і вірності.

2. Козеріг.

Козероги рідко на першій зустрічі дадуть зрозуміти, як вони ставляться до людини. На другій та наступних буде та ж картина. Проявить він свої почуття тільки добре дізнавшись людини. Оточуючим така поведінка незрозуміло і неприємно.

Їх партнери відрізняються незалежним, егоцентричним характером. В результаті Козеріг змушений постійно відчувати себе винуватим, підкорятися чиїмсь рішенням, визнавати свої помилки.

При такій розстановці пріоритетів люди, народжені під цим знаком, критично відгукуються про своїх партнерів і розривають стосунки. Козерогам важко дається визнання в любові. Але, знайшовши людини, який буде відповідати їх ідеалам, вони будуть вірними і надійними супутниками у житті.

3. Діва.Діви добрі і дбайливі. Вони здатні ужитися з будь-яким знаком Зодіаку. Їх бажання допомагати всім і кожному доставляємо їм задоволення. Недоліком цієї ситуації є той факт, що не кожен готовий терпіти високу вимогливість до себе і оточуючих представників цього знака.

Їх постійне прагнення до порядку стає нав’язливою ідеєю і нікому не приносить задоволення, крім самих Дев. Додавши до загального портрета представників цього знака Зодіаку чутливість, отримаємо ситуацію, в якій близькі для Діви люди будуть відчувати себе дискомфортно.

Результатом такої поведінки часто стає розрив відносин. Людина, для якого чистота в будинку, культурні цінності, прагнення до саморозвитку стануть нормою життя, стане для Дів добрим супутником життя.

4. Овен.

Вибухові, імпульсивні Овни, завдяки своїм характером, зазвичай досягають успіху в справах. В особистих стосунках вони непередбачувані. Складно передбачити, яка чергова безглузда ідея буде озвучена і реалізована цим знаком Зодіаку. Ще один мінус – нетерплячість.

Овен не потерпить партнера, у якого немає певних цілей, конкретних планів. Люди, народжені під цим знаком готові прислухатися тільки до власної думки, вважаючи його безапеляційним.

Таке ставлення неприємно партнеру, воно виводить його зі стану рівноваги, змушує його піти. Додаткові проблеми викликає ревнощі, пристрасть до зміни місць, необхідність щоденного різноманітності у всьому. Так як заспокоюватися Овни не збираються, знайти їм супутника життя, який буде терпіти їх характер практично неможливо.

5. Рак.

Як це не дивно звучить, але Раки теж часто залишаються самотніми, хоча націлені на сімейне життя спочатку. Вони досить емоційні, як і Риби, а партнери для них зазвичай мають велике значення.

Але проблема часто криється в тому, що їм не потрібен простий партнер. Вони відкидають тих, хто не відповідає їх емоційному фону, хто не може зробити їх щасливими. У підсумку пошуки затягуються, час іде, а ідеалу все немає і немає.

Сімейне життя для Раків в результаті перетворюється в ідеалізоване простір, якого просто немає в природі.

І як тільки з’являється на горизонті будь-який потенційний партнер, Рак настільки вже звик жити один, що він просто не може терпіти поруч ще когось.

Чому він може залишитися самотнім? Тому що занадто сильно не хоче бути самотнім, але ідеалізує сімейні цінності і не намагається побудувати стосунки з простим партнером.

  • 5 знаків Зодіаку, які швидше за все, залишаться жити на самоті

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts