Названі два знаки Зодіаку, які ніколи не брешутьХочете почути правду про себе — сміливо питайте у них!

Представники зодіакальних будинків, як відомо, мають свої особливості. Багато хто з цих особливостей добре відомий і вони в цілому характеризують той чи інший знак. Наприклад, астрологи знають, представники яких знаків ніколи не брешуть. Таких знаків лише два.

Овен

Представники цього знаку Зодіаку — чесні люди. Деякі з нас брешуть, щоб догодити чи заспокоїти: “Ти хочеш коротку зачіску? Це приголомшливо!”. А ось Овни так не роблять, тому що воліють виділятися з натовпу. Ці люди безпосередні від народження. А коли тобою рухають інстинкти, у тебе не лишається часу для прихованих мотивів. Овни знають, що чесність — це величезна сила, яка не знає страху. Якщо вам знадобиться нова доза реальності, якою б суворою вона не була, кличте цих хлопців та дівчат.

Стрілець

Цей знак — шукач правди. Стрільцями опікується Юпітер, планета оптимізму та зростання. Тому їхнє життя — одна велика подорож назустріч істині (фізична, психологічна та духовна одночасно). Їм хочеться побачити все й одразу: пишні шотландські пагорби та багато прикрашені бірманські храми. Щоб досягти своєї мети, ці вільні мислителі досліджують різні об’єкти, місця і системи переконань. І вони готові ділитися своєю мудрістю зі світом. Стрілець краще розповість свою правдиву історію. Повірте, це досить цікаво.