Assassin’s Creed Mirage планують випустити у серпні 2023 року

На даний момент у Assassin Creed Mirage досить широке вікно релізу – 2023 рік. Точніші відомості роздобув журналіст Tom Henderson. Якщо йому вірити, «Міраж» мають намір випустити вже в серпні. Є інформація і про дві інші частини франшизи.

Джерела розповіли, що спочатку всередині Ubisoft дату релізу намітили на ранній період, а потім двічі її відкладали. Важливо розуміти, що гра спокійно може переїхати із серпня на будь-який інший період, якщо плани студії зміняться.

Хендерсон припускає, що гру про молодого Басіма переносили через технічні обмеження, які накладає залізо PS4 і Xbox One, – «Міраж» готують одразу для двох поколінь консолей.

Assassins Creed Mirage планують випустити у серпні 2023 року

Також з’явилися відомості про Codename: Red та Codename: Hexe. За словами інформаторів, виробництво першої зіштовхнулося із труднощами. Нагадаємо, ще у вересні 2022-го портал TheGamer поділився, що співробітники Ubisoft відмовляються працювати під керівництвом Джонатана Дюмона (Jonathan Dumont), оскільки раніше його звинуватили у неналежній поведінці. Хендерсон пише, що проект про Японію має вийти в 2024 році, але через непередбачені проблеми пригода може переїхати і на 2025 рік.

Тим часом у Codename: Hexe все дуже добре. Її тепло прийняли на етапі концепту, тому незабаром може розпочатися повноцінна технологія. Якщо вірити джерелам журналіста, реліз проекту полювання на відьом відбудеться 2026 року.

Ubisoft оголосила про припинення контентної підтримки Assassin Creed Valhalla. Девелопери випустили доповнення, яке завершує історію Ейвора.

Assassin’s Creed Mirage: все, що відомо про гру

Assassin’s Creed Mirage – це чудова можливість для Ubisoft повернутися до витоків серії і віддати шану першоджерелу, який заклав основу для успіху цієї культової франшизи ще 15 років тому. Хоча Assassin’s Creed Valhalla, Odyssey та Origins дійсно є одними з найкращих ігор з відкритим світом за останнє десятиліття, багато фанати готові пожертвувати масштабом для більш сфокусованої та динамічної розповіді. І якщо ви теж дотримуєтеся схожої думки, вам варто дізнатися більше про Assassin Creed Mirage. Всім любителям стелсу приготуватись!

AC Mirage була представлена ​​у рамках вересневої презентації Ubisoft Forward. На заході було змальовано майбутнє франшизи з анонсами наступних двох флагманських проектів серії Assassin’s Creed під кодовими назвами Red та Hexe, а також стало зрозуміло, як AC Infinity зв’яже все це воєдино у форматі єдиної платформи.

Але всю увагу публіки, звичайно ж, забрав анонс Mirage, так що ми підготували для вас все, що відомо про цю гру на даний момент — від деталей сюжету та сеттингу до першої інформації про те, як ключові елементи геймплею, такі як скритність, паркур та вбивства, будуть удосконалені до сучасних стандартів.

ЩО ТАКЕ ASSASSIN CREED MIRAGE?

Assassin’s Creed Mirage — це повернення до основ багаторічної серії, де Ubisoft знову звернеться до стелс-екшену і сюжетних коренів, які прославили ранні пригоди Альтаїра та Еціо. Дія Mirage розгорнеться в Багдаді і покаже еволюцію Басіма за кілька десятиліть до появи в Assassin’s Creed Valhalla .

ПЛАТФОРМИ ТА ДАТА ВИХОДУ ГРИ ВІД UBISOFT

Ubisoft підтвердила, що Assassin Creed Mirage вийде в 2023 році, хоча видавець ще не назвав конкретну дату. На даний момент як платформи підтверджені ПК, PS5 , PS4, Xbox Series X і Xbox One. Ubisoft також окремо зазначила, що Mirage буде доступна на ПК у цифрових магазинах Ubisoft Store та Epic Games Store.

На старті будуть доступні три видання: стандартна версія коштуватиме 50 доларів/євро; Deluxe Edition, що включає DLC, натхнене Prince of Persia, коштуватиме 60 доларів/євро; а лімітований колекційний кейс, в який входить 32-сантиметрова фігурка Басіма, карта Багдада, ексклюзивний стілбук та багато іншого обійдеться вам в 150 доларів/євро.

Якщо ви оформите замовлення Assassin’s Creed Mirage прямо зараз, ви отримаєте ексклюзивний доступ до побічного завдання «40 Thieves».

ТРЕЙЛЕР ASSASSIN’S CREED MIRAGE

Подивіться дебютний трейлер AC Mirage вище, щоб уперше поглянути на помолоділого Басіма, прекрасну атмосферу середньовічного Багдада та акцент на витончених вбивствах, паркурі та скритності.

Хоча в CGI-трейлері немає ніякого геймплею, він дає нам справді гарне уявлення про те, чого чекати від нової гри. Шанувальники перших двох частин напевно звернуть увагу на те, що тут є багато натяків на оригінальні ігрові механіки, від яких відмовилися, коли серія почала наголошувати на рольову складову.

ІСТОРІЯ ТА СЕТТИНГ

Дія Mirage відбувається в Багдаді IX століття, точніше кажучи у 861 році (Золоте століття ісламу), за кілька десятиліть до подій АС Valhalla.

Художній керівник проекту Жан-Люк Сала каже, що на той час Багдад фактично був центром миру та «ключовим місцем знань, мистецтва, інновацій, науки, торгівлі та влади». Оскільки Багдад IX століття був фактично зруйнований п’ятьма століттями пізніше, Ubisoft звернулася до історичної документації та даних про інші міста того часу (такі як Самарра), щоб відтворити вигляд міста з максимально можливою точністю.

МАСШТАБИ МИРУ ТА ДОСТУПНІ ЛОКАЦІЇ

Світ Assassin’s Creed Mirage буде набагато меншим, ніж у Valhalla, Odyssey та Origins.

Сам Багдад розділений на чотири унікальні райони, включаючи промислову зону Кархк та пишні сади Круглого міста. Ubisoft пообіцяла, що місто буде галасливим та густонаселеним, а художній керівник Жан-Люк Сала зазначив, що мешканці реагуватимуть на кожен ваш рух.

За межами міста ви також зможете відвідати Аламут, який є домом для ассасинів, які сформували основи ордена, яким ми знаємо його сьогодні. Хоча ця фортеця вже не раз згадувалась раніше, можливість побачити та відвідати Аламут у грі ми отримаємо вперше.

ГЕЙМПЛЕЙ

Ігровий процес AC Mirage покликаний повернути серію до того, з чого вона почалася: маскування, стелс, швидкий паркур та спритні вбивства.

За заявами Ubisoft Bordeaux в Mirage буде потроху від кожної частини Assassin’s Creed, і гравці вже можуть очікувати на можливість повернутися до витоків серії, відчувши при цьому сучасний погляд на ігровий процес і знакові риси ранніх ігор. Цей більш камерний формат, особливо в порівнянні з Valhalla, буде доповнений оповіданням, що стрімко розвивається, і більш обмеженою картою для дослідження.

  • СТЕЛС – Ubisoft заявляють, що Assassin’s Creed Mirage приділяє більше уваги скритності, ніж це було в останніх частинах, побудованій навколо циклу «виявлення, полювання та усунення мети, а потім зникнення». Щоб популяризувати використання стелсу в Mirage, геймдизайнери Ubisoft переробили систему виявлення, що забезпечує кращу деталізацію та зворотний зв’язок, структурували дизайн міста (і його дахів), для розширення можливостей для скритності, і представили нові пристосування, що допомагають як битися, так і втікати, такі як міни виявлення, які можуть випускати хмару диму при спрацьовуванні, та спеціальні дротики.
  • ПАРКУР – грає величезну роль Assassin’s Creed Mirage, як і в перших двох частинах серії. Переміщення по будівлях та дахах багаторівневого Багдада стане вашим основним способом пересування, і Ubisoft обіцяє, що цей аспект буде кращим, ніж будь-коли раніше. “Ми прискорили темп паркуру, щоб гравці відчували себе гнучкими і сильними при переміщенні містом”, – сказав художній керівник проекту Жан-Люк Сала. Крім того, Ubisoft Bordeaux повертає багато «звичних анімацій та канонічних рухів» з минулих ігор і представляє нові акробатичні трюки, такі як стрибок з жердиною, який допоможе Басиму долати великі перешкоди.
  • БОЙОВА СИСТЕМА ТА ВБИВСТВА – у AC Mirage приділяється набагато більше уваги способам усунення цілей. Більшість завдань, пов’язаних із вбивствами, відбуватимуться у тій частині ігрового процесу, яку Ubisoft називає «місіями Чорного Ящика». Дія розгортатиметься в різних районах Багдада, і у вас буде можливість самостійно прокласти свій шлях до мети — наприклад, змішавшись з натовпом і слідуючи по п’ятах жертви або відстежуючи її з віддалених позицій на дахах.

Mirage представить абсолютно нові анімації вбивства, нове озброєння ассасинів, що покращується, і можливість розставляти пастки по всій території. У цій частині також з’явиться нова функція, схожа на механіку «знайти та знищити, представлену в Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction, яка дозволить Басіму чинити кілька потайних вбивств одночасно.

СЮЖЕТ

Історія в Assassin Creed Mirage буде більш лінійною, ніж в останніх проектах франшизи.

Наративний директор Сара Больє також зазначила, що структура оповідання Mirage набагато ближча до перших частин Assassin’s Creed у тому сенсі, що вона динамічніша і лінійніша, ніж те, що гравці звикли бачити в останніх іграх AC. Хоча у нас, як і раніше, буде свобода експериментувати і досліджувати світ, обираючи, в якому порядку виконувати місії, Больє заявляє, що команда Ubisoft Bordeux хотіла, щоб сюжет Mirage був «дуже напруженою і стисне оповідання з чітким початком і кінцем».

ГОЛОВНИЙ ГЕРОЙ

В Assassin’s Creed Mirage ми гратимемо за Басіма ібн Ісхака. У той час як Басим вже був повністю сформованим персонажем під час подій АС Valhalla, сюжет нової частини познайомить нас із його версією двадцятирічної давності, і повністю покаже його сходження від вуличного злодія до учня та майстра-ассасину.

Наративний директор Сара Больє каже, що Mirage «розповідає про перетворення зухвалого юнака на витонченого майстра-ассасина з неоднозначною долею». В рамках цієї подорожі ми також дізнаємося більше про «Незримих» та еволюцію стародавньої організації, заснованої Айєю та Байєком ще в Assassin’s Creed Origins.