Ноутбуки яких брендів кращі? ТОП-6 виробників 2023 року

Приблизно 50% користувачів, вибираючи ноутбук, головним критерієм вважають вартість. І тільки в рамках цього фільтру звертають увагу на інші показники, у тому числі на відомість бренду. Але складнощі чекають і в цьому випадку, оскільки у всіх топових виробників є лінійки, призначені для всіх цінових категорій потенціальних покупців.

Тому пропонуємо розглянути рейтинг кращих марок лептопів, доступних на вітчизняному ринку: це ноутбук Acer, Asus, Apple, HP, Lenovo та Dell.

Hewlett Packard

Відомий американський бренд, один із піонерів у сфері ПК, який і зараз утримує лідерство в багатьох нішах. У тому числі й серед лептопів.

Флагманські моделі мають відмінні характеристики (роздільну здатність матриці на рівні 1920X1080), ємність накопичувача від 1 ТБ, гарну автономність (до 12 годин роботи без підзаряджання). У якості приклада назвемо HP Spectre X360, Omen 15 CE073TX, Omen 17 AN010TX. Це справжні звірі.

Є і більш доступні офісні лінійки: HP Laptop, HP Pavilion, HP 250.

Ноутбуки яких брендів кращі? ТОП-6 виробників 2023 року

Lenovo

Один із найбільш демократичних топових брендів, що й зумовило неабияку популярність цієї марки ноутбуків.

Бюджетна лінійка Lenovo IdeaPad, наприклад, часто займає перші місця в різноманітних рейтингах за кількістю продажів.

Для більш вимогливих користувачів підійдуть лінійки ThinkBook або ThinkPad, а якщо ви бажаєте придбати флагманську модель — зверніть увагу на Lenovo Legion, яка може коштувати до 240 тис. грн.

Dell

Ще один відомий бренд із Нового Світу, який спеціалізується на виготовленні високотехнологічної комп’ютерної техніки, від потужних серверів до комп’ютерної периферії.

Зазвичай, усі ноутбуки Dell мають відмінну якість складання та чимало новітніх технологічних впроваджень. До того ж діапазон цін залишається досить широким, для покупців із будь-яким бюджетом.

Серед найвідоміших лінійок — Inspiron, Latitude, Vostro, XPS.

Ноутбуки яких брендів кращі? ТОП-6 виробників 2023 року

Asus

Тайванська компанія, яка працює на комп’ютерному ринку з 1989 року. Відома як один із провідних виробників материнських плат. Перший ноутбук був випущений в 1997 році, на сьогодні бренд незмінно входить до п’ятірки кращих виробників лептопів.

Найбільш відомі та популярні лінійки: ZenBook, VivoBook, ROG.

Apple

Бренд, який не потребує рекомендацій. Ноутбуки з яблучним логотипом вважаються взірцем досконалості. І, мабуть, багато хто буде не згодним із п’ятим місцем компанії в нашому рейтингу, але справа в захмарній вартості продукції Apple.

Якби не вона, ноутбуки б розкуповували як пиріжки. У заможних країнах так і є. Але ми, на жаль, до таких поки не належим.

Ноутбуки яких брендів кращі? ТОП-6 виробників 2023 року

Acer

Ще один відомий тайванський виробник, значна частина моделей якого — геймерські девайси, з потужною графікою та якісними екранами. І коштують вони чимало, наприклад, ноутбуки серій Enduro та Predator. Але є і демократичні лінійки: Aspire, Swift. Їх можуть собі дозволити навіть користувачі з невеликим рівнем доходів.