Чому психолог – найважливіший лікар сучасності?

Ми звикли лікувати наслідки своїх проблем у всьому: ставити нові зуби, коли старі вже виглядають непривабливо, сідати на дієти, коли кишківник вже не працює належним чином, проте ніколи не замислюємося про першоджерельні причини виникнення проблем. За посиланням https://urosvit.com/komp-yuterna-tomografiya/ у Львові ви можете замовити процедуру комп’ютерної томографії, яка допоможе розібратися з наявними проблемами зі здоров’ям. Проте після проведення певного лікування, варто звернути належну увагу на свій психічний стан та почати працювати над виявленням напруги у тілі. 

Як психічний стан пов’язаний з органами 

Кожен з нас чув проте, що більшість хвороб виникає через стреси та надмірні психологічні навантаження. Це зумовлено тим, що кожний негативний стан знаходиться у певній клітині нашого тіла, де саме утворюється певна напруга, яка з часом викликає біль та неприємні відчуття. Так, якщо людина часто відчуває невпевненість у собі, прагне сховатися від навколишнього середовища – вона буде мати відповідну до цього поставу, яка буде розвиватися у неї сама по собі, без певних зусиль. Навпаки – якщо людина у депресивному стані побажає розпрямити свою спину, їй це може всього-на-всього не вдатися. Відпустивши напругу, образи та розвиваючи самоцінність, людина буде відчувати все більше і більше впевненості у собі, що допоможе їй вилікувати багато хвороб, що вже почали зароджуватися в фізичному тілі. Загалом, можна відокремити декілька основних причин, як саме психічний стан впливає на організм: 

  • Значний вплив на серцево-судинну систему. Через надмірну кількість стресу може підвищитися кров’яний тиск та серцевий ритм, що може призвести до значного ризику розвитку серцевих захворювань, таких як інфаркт міокарда або інсульт. 
  • Сильний вплив на імунну систему, адже вона не зв’язана з жодним окремим органом. Імунітет – це загальна система, як і нервова, вони обидві мають вплив та зв’язки у всьому тілі. Через надмірну напругу у тілі, постійне перебування у страхах, сумнівах, наш організм стає більш вразливий до інфекцій та інших захворювань. 
  • Інтенсивний стрес відповідно викликає значну напругу у тілі, тому патології розвиваються значно швидше. Так, значно страждають внутрішні органи, через високий рівень гормонів стресу, таких як кортизол. Це впливає сильно на роботу печінки, нирок, підшлункову залозу. 
  • Різноманітні психосоматичні захворювання, які часто може бути навіть не так легко розпізнати без втручання допомоги кваліфікованого психолога. Фізичні симптоми, особливо на початкових своїх стадіях, можна вилікувати позбавленням людини від психологічної напруги. 

Клініка Urosvit допоможе вам впоратися з вже наявними патологіями, появи яких в майбутньому може попередити робота з психологом.