Термозахисний спрей – Як і чому потрібно користуватися термозахисним спреем?

Хизуватися однією і тією самою зачіскою протягом тижня може стати таким похмурим, чи не так? Ми можемо спілкуватися з вами. Потреба в зачісці, будь то випрямлення, завивка або сушіння феном, більше не обмежується лише вечірками чи весіллями. Ви також хочете по-новому дивитися на роботу, кожен другий день.

Але, коли ви поспішаєте на роботу, чи часто ви пропускаєте найважливіший етап термічного укладання волосся? Термозахисний спрей! Чому це так важливо і як ним користуватися? Дізнайтеся нижче.

Що таке термозахисний спрей?

Термозахисний спрей - Як і чому потрібно користуватися термозахисним спреем?

Термозахисний спрей мінімізує пошкодження волосся через тепло, яке випромінює обладнання для укладання волосся, як-от бігуді, випрямлячі та фени. Зазвичай це засіб, який не змивається, і наноситься на волосся перед тим, як почати його укладати.

Як діє термозахисний спрей?

Термозахисний спрей додає захисний шар на ваше волосся, який допомагає захистити його від тепла, яке виробляють інструменти для укладання. Спреї утримують вологу у вашому волоссі та розгладжують кутикулу (зовнішній шар) вашого волосся.

Теплозахист – як і коли використовувати?

Ви можете нанести термозахисний спрей на сухе або вологе волосся перед тим, як почати укладати волосся. Розпилюйте тільки на волосся, уникаючи шкіри голови. Ви можете розчесати волосся після нанесення, щоб переконатися, що засіб рівномірно розподіляється по волоссю.

Ваше волосся справді потребує термозахисного спрею?

Майте на увазі, що термозахисні спреї не запобігають пошкодженню волосся термічними засобами для укладання. Вони можуть лише мінімізувати шкоду. Якщо ви помітили сухе, ламке, кучеряве та схильне до посічених кінчиків волосся, можливо, ваше волосся пошкоджене та потребує правильного догляду.

Маски для волосся, процедури глибокого кондиціонування, відновлюючі шампуні та підстригання волосся можуть допомогти пошкодженому волоссю.Порада професіонала:


Завжди підтримуйте температуру інструменту для укладання нижче 350 градусів, щоб мінімізувати пошкодження волосся.


Що станеться, якщо ви не використовуєте термозахисний засіб?

Коли ви укладаєте, ваше волосся безпосередньо контактує з теплом інструменту для укладання. Без захисного спрею тепло видаляє природні або штучні кольорові пігменти з вашого волосся. Він розщеплює білок кератин, який надає волоссю силу та еластичність. Це призводить до того, що кутикула вашого волосся відкривається і викликає завивання.

Як знайти найкращий термозахисний засіб для мого волосся?

1. Враховуйте свій тип волосся

Багато термозахисних спреїв, доступних на ринку, підбираються відповідно до типу волосся.

2. Розгляньте текстуру

Ви можете інвестувати в легку нежирну формулу, яка не залишає слідів на ваших пасмах. Якщо у вас фарбоване волосся, шукайте спреї з написом «безпечно для фарбованого волосся».

3. Розгляньте формули без сульфатів і парабенів

Оскільки продукт незмивний, ви не хочете ризикувати шкірою голови та волоссям цими подразниками.

Деякі термозахисні спреї містять силікони (наприклад, диметикон і циклометикон), а інші містять полімери на водній основі (наприклад, полікватерніум і акрилатний сополімер). Купуючи термозахисний спрей, ви можете звернути увагу на такі інгредієнти:

A. Зволожувачі, такі як пантенол і пропіленгліколь

Це інгредієнти, які притягують вологу з повітря та утримують її у вашому волоссі.

B. Амінокислоти, такі як кератин

Вони допомагають зміцнити волосся. Кератин – це структурний білок, з якого складається ваше волосся.

C. Натуральні олії та екстракти, такі як алое вера

Вони захищають і ущільнюють кутикулу волосся.Примітка:


Ви можете уникнути або обмежити використання термозахисних спреїв для волосся, якщо у вас дуже тонке волосся, оскільки ці спреї ще більше обтяжують ваше волосся. 


Насправді вам слід уникати термічної укладки та можете спробувати валики для укладання.


Скільки спрею для захисту від тепла потрібно використовувати?

Збризніть один раз на кожну ділянку волосся. Обов’язково тримайте пляшку з розпилювачем на відстані 15 см від волосся. Якщо ваше волосся густіше, можливо, ви захочете повторно розпилити. Якщо у вас тонке волосся, не наносите занадто багато спрею. Хоча термозахисний спрей є вашим термічним захистом, занадто велика кількість накопиченого продукту не корисна для вашого волосся.

Як часто потрібно використовувати термозахисний спрей?

Як правило, ви повинні використовувати термозахисний спрей щоразу, коли укладаєте волосся інструментами для термічної укладки. Найкраща ідея — звести до мінімуму кількість укладання волосся, щоб зменшити шкоду.

Ви наносите термозахист на мокре чи сухе волосся?

Ви можете бризнути спреєм для захисту волосся на вологе або сухе волосся. Деякі спреї найкраще підходять як для вологого, так і для сухого волосся. Ви можете прочитати етикетку та інструкції, перш ніж купувати. Є також формули, які вимагають нанесення та змивання під душем.

Висновок

Теплозахисні спреї — це суміш зволожувачів, протеїнів і рослинних екстрактів, які допомагають утримувати вологу у вашому волоссі. Однак вони не є ізоляторами на вашому волоссі. Вони можуть лише звести до мінімуму вплив прямого тепла на волосся. Хоча ми радимо вам укладати волосся після використання захисного спрею, обмежте кількість укладання, щоб уникнути пошкодження волосся.