Ігри схожі на The Witcher 3: поки чекаєте на The Witcher 4

Подобається компанія Ґеральта? Тоді вам захочеться зіграти в одну з цих ігор, схожих на Відьмак 3

Настала пора зіграти у деякі з найкращих ігор, як от The Witcher 3. Адже не можна протидіяти сотням годин гри в пригоди Геральта у Дикому полюванні, чекаючи на Відьмак 4. Звичайно, знайти щось подібне до того, що вважається однією з кращих РПГ минулого покоління і однією з найкращих ігор з відкритим світом усіх часів, не так просто. Але ми тут, щоб допомогти.

Ігри схожі на Відьмак 3

Нижче ви знайдете 10 таких ігор, як The Witcher 3, кожна з яких пропонує глибоку рольову механіку, феноменальні світи для дослідження та незабутніх персонажів, у яких варто закохатися. Це не тільки чудові ігри, які заслуговують на те, щоб у них пограти, але вони точно допоможуть вам вбити час, поки ми чекаємо, щоб деякі з майбутніх ігор CD Projekt Red вийшли у майбутньому.

Red Dead Redemption 2

Розробник: RockstarПлатформи: Xbox One, Xbox Series X, PS4, PS5, ПК

Величезний магнум-опус Rockstar — це чудове місце для початку, коли вам набридне середньовічний світ The Witcher 3. Хоча він може запропонувати різкий відхід від глибокої системи рукопашного бою Wild Hunt, Red Dead Redemption 2 забезпечує настільки ж насичений світ, повний життя, і надає гравцям можливість взаємодіяти з кожною рухомою частиною. Історія Артура Моргана є захоплюючою, залученою та рухомою емоціями, що призвело до вибухових декорацій, у яких використовується хрустка стрілянина гри та незрівнянний відкритий світ, який охоплює численні біоми та різноманітну дику природу, на яку ви можете полювати та каталогізувати. Якщо вам сподобалися деталі та турбота про численні квести «Відьмака 3», тур де-форс у відкритому світі від Rockstar пропонує подібні насолоди, з деякими справді незабутніми персонажами та розгалуженою новаторською історією, яка ніколи не втрачає уваги.

Assassin’s Creed Valhalla

Ігри схожі на The Witcher 3: поки чекаєте на The Witcher 4

Розробник: UbisoftПлатформи: Xbox One, Xbox Series X, PS4, PS5, ПК

Остання гра в серії Assassin’s Creed важко спирається на скандинавські міфи та легенди, щоб задовольнити ваші потреби у монстрах та магії, схожі на “Відьмака”. Грайте за вікінг-набігача Ейвора, який зі своїм кланом оселився в старовинній Англії. Будуйте базу, володійте двома топорами, вдосконалюйте навички скритної боротьби та змінюйте політичну ситуацію в англосаксонських королівствах на свою користь. Поза головною історією, Assassin’s Creed Valhalla насичена бічними квестами, активностями та секретами, які потрібно відкривати, і тут є приваблива суміш жартів та емоційних поворотів сюжету, щоб все оживити. Ubisoft випустила гру у 2020 році та не соромилася оновлювати її регулярно з безкоштовними сезонними подіями та більшими розширеннями, такими як “Гнів друїдів” (Wrath of the Druids).

Greedfall

Ігри схожі на The Witcher 3: поки чекаєте на The Witcher 4

Розробник: SpidersПлатформи: Xbox One, Xbox Series X, PS4, PS5, ПК

RPG Greedfall залишився під прицілом не багатьох фанатів епічних пригод, але вартий уваги, якщо вам потрібен новий фантастичний світ для завоювання. Ви граєте за благородного Де Сарде, подорожуючи з групою співвітчизників через недавно заселену землю Тір Фраді, стикаючись з монстрами та смертельною чумою, званою маліхор. Вам доведеться працювати з різними фракціями, приймати важливі рішення (і жити з наслідками) та налагоджувати стосунки зі своєю командою, а також робити все звичне – боротися та досліджувати. Гра може не бути такою досконалою, як деякі з її колег жанру фентезі РПГ, але варта уваги за своїм незвичайним бароковим стилем мистецтва та дипломатичним дизайном.

Monster Hunter: World

Ігри схожі на The Witcher 3: поки чекаєте на The Witcher 4

Розробник: CapcomПлатформи: Xbox One, Xbox Series X, PS4, PS5, ПК

Якщо вам дійсно сподобався аспект полювання на монстрів у грі The Witcher 3, ви повинні почуватися як удома у Monster Hunter World. Головний боєць Capcom – це спрямований на бій гравець з багатою кількістю складних механік, в які ви можете зануритися. Якщо ви завжди хотіли взяти своїх друзів з собою на пошуки Гріфіна, то World є однією з тих ігор, подібних до The Witcher 3, яка надає ідеальну кооперативну рамку та надзвичайно пристрасну систему прогресування. У будь-якому випадку, якщо вам набридло грати за стандартні персонажі, ви навіть можете нарядитися як Геральт і здійснювати акробатичні захоплення Лешена за допомогою івенту-кросовера!

The Elder Scrolls 5: Skyrim

Ігри схожі на The Witcher 3: поки чекаєте на The Witcher 4

Розробник: BethesdaПлатформи: Xbox One, Xbox Series X, PS4, PS5, ПК

Звичайно, The Elder Scrolls 5: Skyrim – легкий вибір для списку ігор, подібних до The Witcher 3, але це не означає, що він не є правильним вибором. Коли вона вийшла в 2011 році, Skyrim встановила стандарт для фентезі РПГ ігор, змішуючи повністю реалізований магічний світ з можливістю бродити, відкриваючи таємниці, монстрів та любов до алхімії в вашому дозвіллі.

Читайте: Історія серії The Elder Scrolls – від початку до Довакіна

На відміну від The Witcher 3, ви створюєте свого власного персонажа, який потім втече від кари і швидко відкриє для себе, що він Драконорождений і єдиний, хто може зупинити Алдуїна “Світожер” від вбивства всіх і всього. Це велика відповідальність, але ви також можете одружитися, приєднатися до кількох гілок гільдій та навіть стати оборотнем. Skyrim була настільки популярною, що вона була портована на все, від PSVR до Amazon Alexa, і все ще має активну спільноту шанувальників, модерів та гравців.

Fable Anniversary

Ігри схожі на The Witcher 3: поки чекаєте на The Witcher 4

Розробник: Lionhead StudiosПлатформи: Xbox One, Xbox Series X, PS4, PS5, ПК

Ще одна золота старовинна гра, перша Fable — це ще одна гра, яка має бути в тій же темі, що й The Witcher 3, щодо найкращих західних рольових ігор усіх часів. Епопея Lionhead 2004 року була нещодавно оновлена ​​для ПК і Xbox 360, оновивши візуальні ефекти, зберігаючи захопливий шарм Альбіону. Для свого часу амбітна моральна система, яка враховувала дії гравців і спотворювала їхню зовнішність, була новаторською, і з нею все ще дуже весело гратися, їдячи хрустких курчат і порушуючи закон лише для того, щоб виростити роги та змінити шкіру блідий. Завдяки захоплюючій розповіді, блискучому антагоністові та подібній бойовій системі важко звинуватити Fable Anniversary, якщо ви шанувальник Відьмака, який шукає щось ностальгічне, що ступає на подібну тему.

Dragon Age: Origins

Ігри схожі на The Witcher 3: поки чекаєте на The Witcher 4

Розробник: BioWareПлатформи: Xbox One, Xbox Series X, PS4, PS5, ПК

Багато хто вважає найкращим у серії, Dragon Age: Origins є найкращою грою в серії. Вона має багато спільного з The Witcher 3 завдяки своєму середньовічному світу, різноманітному складу персонажів та діалогових виборів, які змінюють світ. Незважаючи на те, що гра вже майже 10 років, вона все ще актуальна на сучасних платформах і, безумовно, зіграла свою роль у відродженні RPG, яке прокладало шлях для The Witcher 3. З твердою, але справедливою бойовою системою і швидким, послідовним діалогом, що доповнює 40-годинну історію, це класика, яку не можна пропустити, якщо ви шукаєте виклик і вважаєте себе фанатом ігор, схожих на The Witcher 3.

Divinity Original Sin 2

Ігри схожі на The Witcher 3: поки чекаєте на The Witcher 4

Розробник: Larian StudiosПлатформи: Xbox One, Xbox Series X, PS4, PS5, ПК, Nintendo Switch

Незважаючи на те, що Divinity Original Sin 2 є грою з видом зверху, шанувальники старовинних рольових ігор і настільні ентузіасти, які шукають трохи більше глибини систем, ніж The Witcher 3, повинні поспішити до Divinity Original Sin 2. Окрім того, що ви зможете грати вчотирьох. Граючи з друзями, ви опинитесь у яскравому світі, повному цікавих персонажів і, що найважливіше, бездоганного сюжету. Larian — це студія, наповнена творцями світу та справжніми оповідачами, які розуміють, як сплести 50+ годинний наратив, не затягуючи його, — це навички, які поділили з чудовими розробниками з CD Projekt Red.

Middle Earth: Shadow of War

Ігри схожі на The Witcher 3: поки чекаєте на The Witcher 4

Розробник: Warner Bros. Interactive EntertainmentПлатформи: Xbox One, Xbox Series X, PS4, PS5, ПК

Якщо ви вважаєте, що битва у «Відьмаку 3» є зіркою шоу, вам обов’язково слід розглянути можливість взяти назву з серії Middle Earth — Shadow of War є останньою та найкращою. Граючи за бюджетного Арагорна, ви швидко відчуєте той самий вибух ендорфінів, коли Таліон продиратиметься крізь Урук-хаї та Орків у такий акробатичний спосіб, що змусить Ґеральта з Рівії непритомніти. Незважаючи на те, що характери та емоційні зв’язки тут не так сильно перетягуються, ви все одно можете поринути в багатий на знання світ через систему Немезиди, де легіони ворогів будуть вистежувати Таліона через величезні простори.

Horizon Forbidden West

Ігри схожі на The Witcher 3: поки чекаєте на The Witcher 4

Розробник: Guerrilla GamesПлатформи: PS4, PS5

Horizon Forbidden West — продовження улюбленої та вражаючої гри Horizon Zero Dawn — це фантастична гра, яку варто взяти, якщо ви фанат The Witcher 3 (і першої гри в серії Horizon). Завдяки чудовому насиченому світу, який виглядає неймовірно захоплюючим на PS5, і історії, яка впиває вас кігтями зі стрибка, Horizon Forbidden West майже в усіх відношеннях повторює концепцію оригіналу. У сіквелі є ще більше роботизованих монстрів, тому чекайте викликів майже на кожному кроці. Додайте до цього трохи механіки RPG, і ви отримаєте гру, яка порадує шанувальників The Witcher 3.

Наша добірка добігла кінця, а у які ігри граєте ви, що нагадує вам The Witcher 3, напишіть у комментарях.