Кокосова олія – що станеться, якщо нанести кокосову олію на обличчя на ніч

Кокосова олія протягом століть була важливою частиною багатьох індійських домогосподарств. Будь то кулінарія, догляд за шкірою чи волоссям, він використовується майже у всьому.

Однак, коли справа доходить до кокосової олії для шкіри, все ще залишається деяка сіра дискусійна зона. Багато людей цікавляться, чи можна залишати кокосову олію на обличчі на ніч.

Сьогодні дізнайтеся про 5 головних переваг нанесення кокосової олії на обличчя та про те, чи можна залишати її на ніч.

Чи варто використовувати кокосову олію для обличчя?

Кокосова олія - що станеться, якщо нанести кокосову олію на обличчя на ніч

Використання кокосової олії для шкіри не нова концепція. Його використовували для догляду за шкірою з давніх часів. Кокосова олія містить лауринову кислоту, яка має протимікробну дію. Він бореться з бактеріями, що викликають прищі, і вбиває їх. Кокосова олія також має протизапальні властивості та є потужним зволожуючим засобом для вашої шкіри. Завдяки численним перевагам можна з упевненістю сказати, що кокосову олію можна використовувати для шкіри обличчя.

Переваги нанесення кокосової олії на обличчя

1. Зволоження шкіри

Кокосова олія містить від 80% до 90% насичених жирів. Це допомагає контролювати тріщини та втрату води у верхньому шарі вашої шкіри, заповнюючи тріщини необхідними жирними ліпідами.[ 1 ] Використання кокосового горіха на шкірі збереже здоров’я захисного бар’єру вашої шкіри та затримає вологу. Таким чином ваша шкіра залишатиметься зволоженою та еластичною.

2. Бореться з бактеріями, що викликають прищі

Коли ваші волосяні фолікули закупорюються шкірним салом і відмерлими клітинами шкіри, це може призвести до появи прищів, викликаних бактерією Propionibacterium acnes. Кокосова олія може бути корисною, оскільки містить велику кількість лауринової кислоти, яка є протимікробною.

Антимікробні властивості кокосової олії борються з бактеріями, що викликають прищі. Справді, одне дослідження антимікробних властивостей лауринової кислоти свідчить про те, що лауринова кислота є більш потужною у знищенні бактерій P. acne, ніж пероксид бензоїлу, який є популярним засобом для лікування акне.

Кокосова олія - що станеться, якщо нанести кокосову олію на обличчя на нічПоєднання лауринової кислоти (кокосової олії) і ретиноєвої кислоти може зупинити ріст бактерій, що викликають прищі, на вашій шкірі.


3. Посилює вироблення колагену

Кокосова олія містить велику кількість антиоксидантів, які є ключовими для підтримки пружності та еластичності шкіри. Він також містить вітаміни А та Е, які захищають шкіру від вільних радикалів. Вільні радикали, як правило, руйнують колагеновий шар вашої шкіри та призводять до ознак старіння шкіри, таких як зморшки та тонкі лінії. Оскільки кокосова олія сприяє підтримці вироблення колагену, вона зменшує ознаки старіння шкіри.

4. Зменшує запалення шкіри

Кокосова олія часто використовується для лікування запаленої шкіри. Він має протизапальні властивості, які заспокоюють шкіру зсередини. Це 100% натуральний і безпечний інгредієнт для лікування запалень шкіри, таких як екзема. Відповідно до подвійного сліпого клінічного дослідження, місцеве застосування кокосової олії першого віджиму покращило стан шкіри молодих пацієнтів з екземою.

5. Видаляє темні плями

Це може здатися дивним, але кокосова олія має властивості відбілювання шкіри. Таким чином, його можна використовувати для освітлення темних ділянок шкіри. Це сприяє оновленню клітин і прискорює процес загоєння шкіри. Природно, якщо на вашій шкірі є шрами, темні плями або будь-які сліди, вони починають тьмяніти.Додайте кілька крапель лимонного соку в кокосову олію, щоб посилити дію олії. 


Це швидше видалить темні плями.


Як використовувати кокосове масло для шкіри?

1. Як засіб для зняття макіяжу

Кокосова олія є чудовим вибором, коли справа стосується зняття макіяжу. Не всі захочуть використовувати хімічний розчин для зняття щоденного макіяжу. Скоріше природним, але ефективним засобом для зняття макіяжу є кокосова олія. Просто нанесіть трохи кокосової олії на ватний диск і обережно зітріть макіяж з обличчя. Він не тільки глибоко очистить обличчя, але й зволожить його.

2. Як блиск для губ

Блиски для губ із агресивними хімічними речовинами роблять ваші губи сухими та потрісканими. Ви можете відмовитися від хімічних речовин і вибрати натуральний блиск для губ. Невелика кількість кокосової олії на ваших губах діятиме так само, як блиск для губ. Найкраща частина цього блиску для губ полягає в тому, що він збереже ваші губи зволоженими та здоровими.

3. Як природний хайлайтер

Кому потрібен дорогий хайлайтер, якщо для нього можна використовувати кокосове масло? Трохи нанесіть кокосову олію на вилиці, що змінить ситуацію. Це корисний трюк, особливо коли ви не в настрої наносити макіяж, але трохи покращити свій вигляд все ж потрібно.

Побічні ефекти використання кокосової олії для шкіри

Хоча кокосова олія корисна для шкіри, вона може підійти не всім, особливо якщо наносити її на ніч. Це залежить виключно від вашого типу шкіри та текстури. Це також залежить від людини до людини залежно від поточного стану шкіри.

Прайкта Сапре, виконавчий директор із розробки продуктів у SkinKraft, каже: «Олії, особливо кокосову олію, не слід залишати на ніч. Вони можуть викликати або погіршити акне. Масла потрібно наносити масажними рухами, а потім змивати».

Деякі люди, схильні до вугрів, вважають кокосову олію надзвичайно корисною для лікування прищів і шрамів, тоді як інші можуть скаржитися на те, що кокосова олія погіршує їхній стан від прищів. Враховуючи той факт, що кокосова олія є комедогенною, вона може закупорювати пори шкіри, тим самим погіршуючи ситуацію з прищами.

Крім того, експерти вважають, що якщо ви довго приймаєте антибіотики, вам слід уникати використання кокосової олії для обличчя. У важких випадках кокосова олія може закупорити пори шкіри та призвести до грибкової інфекції.

Людям з дуже чутливою шкірою слід уникати використання кокосової олії на обличчі. Якщо ви все-таки хочете перевірити, чи кокосова олія діє на вашу шкіру, використовуйте дуже невелику кількість, щоб зробити патч-тест. Проведіть тест на тильній стороні долоні та зачекайте 24 години, щоб перевірити, чи немає серйозної реакції. Якщо ваша шкіра не виявляє жодних ознак дискомфорту, почервоніння чи свербежу, можна йти.

Кокосова олія - що станеться, якщо нанести кокосову олію на обличчя на ніч

Висновок

Кокосова олія добре пов’язана з такими перевагами шкіри, як глибоке зволоження, зменшення запалення та лікування прищів. Але не всім це може бути корисно. Кокосова олія має комедогенну дію і викликає появу прищів у деяких людей. Таким чином, це залежить від типу вашої шкіри та поточного стану.