Найкращі ігри для хлопчиків: ТОП-10 ігор

На сьогоднішній день онлайн-ігри та ігри для ПК стали одним із найпопулярніших дозвілля. Ми вирішили зібрати найкращі ігри для хлопчиків та ознайомитися з ними ближче.

Добірка найкращих ігор для хлопчиків віком від 5 років

Anno 2205 – для шанувальників симуляторів будівництва

Найкращі ігри для хлопчиків: ТОП-10 ігор

Anno 2205 – одна з найкращих ігор для хлопчиків. Гра побудована як симулятор, основні завдання – це будівництво та економіка. Гравець стає власником економічної компанії. Її основні цілі – розвивати бізнес у сфері будівництва. Компанія зможе забудувати містами всю планету. Найважливіше, що відбувається тут, – це можливість захоплення інших планет, посилаючи туди ракету.

Карта гри побудована вручну, тому герой може самостійно вибирати собі цілі, а оновлений двигун дає можливість більшої деталізації процесу.

Star Wars Battlefront – для любителів космічних ігор

Star Wars Battlefront – це справді одна з найкращих ігор і сьогодні вона стає однією з найпопулярніших в ігровому світі, особливо серед хлопчиків.

Події гри розгортаються у вигаданому за мотивами легендарного фільму всесвіті. Випуск нової серії гри був присвячений виходу на екрани сьомої частини фільму «Зоряні війни».

Геймплей в основному складається з битв, де можна грати за повстанців чи армію Імперії. Також можна виконувати завдання, що ґрунтуються на сюжеті фільму. Гравець може боротися поодинці або команді, гра підтримує до 40 користувачів. Герой обов’язково візьме участь у головних битвах всесвіту – за Хот, Ендор і Татуїн. Окрім цього, гравець може грати за головних персонажів кіноепопеї.

Uncharted 3 – чудовий кінематографічний бойовик

Uncharted 3 можна назвати грою для перфекціоністів. Третя частина Uncharted – це кінематографічний бойовик про харизматичного Нейтана Дрейка, прототипом якого, як кажуть, став, власне, Індіана Джонс. Успіх гри в тому, що одночасно і в одному місці зібралася талановита команда режисерів, сценаристів і продюсерів. Ця гра ідеально підходить як для хлопчиків, так і для дівчаток та є однією з найкращих нашого рейтингу.

Відьмак. Дике полювання – дуже популярна гра серед хлопців

Відьмак. Дике полювання – займає сьоме місце у нашій добірці ігор для хлопчиків.

Вас може зацікавити – Огляд гри Відьмак 3: Дике Полювання

Дії гри розгортаються у вигаданому світі. Головний герой – Геральд. Про нього відомо, що він із Рівії і «працює» професійним мисливцем на чудовиськах. У цій частині йому потрібно знайти дівчину Цирі, яка має незвичайний дар.

В окремих випадках гравець зможе переходити на управління Цирі, але його дії будуть обмежені, і він не зможе виконувати все, що міг разом з Відьмаком. У процесі гри герой має пройти чимало випробувань, успішно виконавши місію, він може просунутися за сюжетом.

Також вас може зацікавити – Відьмак 4: все, що відомо про гру

Follout 4 – для маленьких шанувальників чудових сюжетів

Follout 4 – гра є сиквелом, її попередні частини неодноразово зачаровували сюжетними лініями. Новий випуск дає можливість потрапити у зовсім інший світ. Дії розгортаються через кілька століть після закінчення ядерної війни.

Одна з найбільш захоплюючих ігор для хлопчиків. Головного героя завжди супроводжуватиме його вірний друг – собака, він іноді допомагатиме у проходженні всіляких квестів і братиме участь разом з ним у боях.

Dying Light – для сміливих хлопчаків

Найкращі ігри для хлопчиків: ТОП-10 ігор

Dying Light – комп’ютерна гра, у жанрі екшн з відкритим світом відкриває п’ятірку найкращих ігор для хлопчиків. Творцями виступили поляки з Techland, а видано цю гру компанією Warner Bros. Гравець потрапляє у світ зомбі-апокаліпсису , жахлива невідома нікому хвороба охоплює простих городян, і їх долає жага до смерті.

Гра пропонує геймеру виступати у ролі крутого агента під прикриттям. Він один з небагатьох людей, що вижили, і тепер йому доведеться боротися за своє життя і забезпечувати безпеку безпорадним городянам.

Minecraft – для юних будівельників

Найкращі ігри для хлопчиків: ТОП-10 ігор

На четвертому місці розташувалася знайома всім гра Minecraft . Це – кубічний світ. Гравця вкидають у випадково згенерований простір, і він має там виживати. Тут існує голод та монстри. Отримавши надійний притулок і забезпечивши собі безпеку, гравець може садити город, будувати ферми, вирушати в печери для пошуку корисних копалин. Завдань та стратегії у грі немає, гравець сам може вибирати спрямованість своєї діяльності та ставити перед собою цілі.

Набрид Майнкрафт? – Ігри, схожі на Minecraft

World of Tanks – для маленьких захисників

Найкращі ігри для хлопчиків: ТОП-10 ігор

Ще однією з найцікавіших ігор для хлопців є World of Tanks . Вона приваблива тим, що процес відбувається в реальному часі і є можливість грати в командах. Жанр – аркадний танковий симулятор. Історія розгортається тлі Другої світової війни. Гравець одержує повністю підготовлену команду – екіпаж танка. У грі в нього буде по танку для кожної нації, яка брала участь у битвах того часу.

Включаться в гру довго не доведеться, як тільки гравець вибирає танк, відразу ж приступає до бою. Команда складається із 15 гравців, при цьому одна команда – не є представником однієї нації. Так, можна боротися на танку під прапором Великобританії, а партнери гравця будуть французами та японцями.

GTA – гра для сміливих хлопців

Найкращі ігри для хлопчиків: ТОП-10 ігор

Серія ігор GTA – це революційний прорив. Гра розроблена для всіх моделей Xbox, PlayStation та ПК.

Гравець виступає у ролі невдачливого злочинця. Під час гри йому необхідно виконувати місії, відбирати машини та докучати мирним жителям. Окрім завдань, він може самостійно займатися тим, що йому подобається.

Рекомендуємо – Grand Theft Auto 6: все, що відомо про гру

Half-Life – Вибір редакції UAPLAY

Найкращі ігри для хлопчиків: ТОП-10 ігор

Статус найцікавішої гри для хлопчиків отримує всесвітньо відома Half-Life. Це науково-фантастичний шутер. Головний герой – Гордон Фрімен, має науковий ступінь доктора філософії у галузі теоретичної фізики. Основне завдання Фрімена – це збереження результатів свого наукового експерименту від влади, яка хоче приховати дані. Для цього гравцеві доведеться боротися зі спецзагоном HECU, гігантським тентаклом, вразити інопланетну істоту Гаргантюа, а також пройти через безліч випробувань, щоб вижити та зберегти своє відкриття.