Рослини, які можуть захистити ваш будинок від бідності і проблем

Квіти додають в наше життя фарби, створюють настрій і домашній затишок. Вони можуть приносити величезну користь їх власникам. Тому вибирати їх потрібно правильно, так як певні види не просто оживляють кімнату, але і покращують самопочуття, зігрівають в холоду і просто радують око.

З давніх часів люди захищали свій дім від негативної енергії. І в цьому допомагали кімнатні рослини.

Протягом дня ми стикаємося з безліччю джерел негативних емоцій. Тому важливо знати, як захистити свій будинок.

Деякі з кімнатних рослин володіють винятковою силою і захищають будинок від злих намірів.

Будяк.

Наші пращури вішали цю рослину біля вхідних дверей, воно не дозволяло всьому поганому проникати в будинок. Згідно з повір’ям, ця рослина має здатність захищати місця, людей і тварин.

Звіробій.

Рослина з жовтим суцвіттям використовується не тільки для захисту будинку, але і в якості дуже корисного медичного сировини.

Рослини, які можуть захистити ваш будинок від бідності і проблем

Букети звіробою повинні бути розміщені нижче порога, щоб прибрати злих духів, шкоди і зло. Крім того, ви можете посадити рослину біля будинку.

Кактус.

Шипи кактусів не дозволять негативної енергії увійти в будинок. Але не можна ставити їх в спальні.

Герань.

Рослини, які можуть захистити ваш будинок від бідності і проблем

Горщик з цією рослиною слід ставити в місцях, де може бути погана енергія. Якщо рослина починає в’янути, значить, воно поглинає негатив в будинку.

Азалія.

Це делікатна рослина не терпить чуток, пліток і огудників. Воно повинно знаходитися в кімнаті, де ви приймаєте гостей, щоб впливати на недоброзичливців.

Грошове дерево.

Ця рослина є одним з головних талісманів матеріального благополуччя. Перш ніж садити рослина, помістіть монетку в горщик, щоб залучити гроші. Як правильно доглядати за такою квіткою ми писали тут.

Бегонія.

Рослини, які можуть захистити ваш будинок від бідності і проблем

Нейтралізує негативні вібрації, приносячи затишок і гармонію в будинок. Коли в будинку з’являються негативні енергії, рослина хворіє і помирає, захищаючи, таким чином, весь будинок.

Вовчі ягоди.

Ця рослина захищає від сварок, скандалів і пліток. Молочай привертає фінансове благополуччя. Також, квітка має цілющі властивості і запобігає часті застуди, больові симптоми, зміцнює імунітет.

Фіалка.

Фіалка очистить і зволожить повітря від чадних газів. Ця квітка – символ миру і спокою в сімейних відносинах. Вважається, що білі квіти допомагають позбутися від смутку, втоми і депресій. Блакитні фіалки підходять для творчих людей. Вони дарують спокій, стимулюють духовне зростання і зміцнюють характер. Квіти червоного і рожевого кольору піднімають настрій і здатні захистити їх власника від хвороб.

Орхідея.

З цією квіткою пов’язано безліч прикмет. Причому частина з них не найпозитивніші. Але вчення фен-шуй все-таки рекомендує тримати в своєму будинку орхідею.

На це є кілька причин:

  • Захист від поганих гостей. Людина, яка прийшла до вас зі злом, швидка піде, так як орхідея викличе у нього головний біль.
  • Повернення молодості. Вважається, що орхідея може продовжити і повернути молодість своєї власниці.
  • Залучення жіночого щастя.

Традесканція

Традесканція – захист від вроку і заздрості. Хочете знати, в якій частині вашої квартири є негативна енергетика? Тоді купите традесканції. При наявності негативних ділянок рослина починає в’янути, даючи своєму власникові зрозуміти, що пора очищати енергетику. Крім цього традесканція є хорошим захисником від зурочення і заздрості.

Рослини, які можуть захистити ваш будинок від бідності і проблем

Володіє рослина і лікувальними властивостями. Їй лікують ясна, порізи, горло і гнійники.

А які кімнатні рослини є у вашому домі?

  • Рослини, які можуть захистити ваш будинок від бідності і проблем

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts