Названо причини, через які жінки не отримують задоволення від сексу

Це потрібно в першу чергу для жіночого здоров’я. Однак, 30% жінок ніколи не відчували оргазму, 25% везе періодично, а похвалитися постійними оргазмами можуть лише 29% жінок.

Вона не встигає

Для того, щоб жінка збудилася, і у неї виділилося достатня кількість змазки, потрібно не менше 15 хвилин! Рідкісний чоловік, на жаль, приділяє стільки часу прелюдії – погладжуванню, обіймам, поцілункам. Що робити? Продовжити прелюдію, або подарувати коханій вагінальні кульки. Якщо вона походить з ними 20 хвилин до сексу, то все вийде!

Спить точка G

За вагінальний оргазм, як відомо, відповідає стимуляція саме цієї загадкової точки G. На відміну від клітора, вона знаходиться всередині – в піхву, тому вона не так популярна. І її потрібно розбудити. Що робити? Одночасно стимулювати клітор і G. Або пальцями, або за допомогою тренажері. І в останній момент, коли стане зрозуміло, що оргазм ось-ось настане, прибрати стимуляцію клітора. Через 3-5 разів жінка зазнає такого оргазму, про існування якого навіть не здогадувалася.

Ослаблені інтимні м’язи

Після вагітності, пологів або навіть просто через вік м’язи тазового дня слабшають. Через це піхва стає млявою, перестає під час збудження щільно «обвивати» чоловічий член і, відповідно, зникає можливість стимуляції точки G. Що робити? Качати м’язи за допомогою вагінальних кульок зі зміщеним центром ваги або скористатися тренажером Кегеля. У першому випадку піхва повернеться в свій ідеальний стан за півроку, у другому – за 1-2 місяці. І ніяка вагінопластіка буде не потрібна!

Хронічна втома

Це одна з найчастіших причин, чому жінки зовсім відмовляють чоловікам у сексі. У наш час жінки взяли на себе дуже багато турбот: вони працюють, виховують дітей, встигають з прибиранням і готуванням … І до вечора вона вже, як то кажуть, ніяка. Який вже тут секс? Згідно з дослідженнями, аж 87% жінок погоджуються на секс зі своїм коханим чоловіком, навіть якщо не хочуть цього! Однак, на оргазм в ці моменти вони навіть не розраховують. Що робити? Чи не змушувати улюблену робити це, якщо вона говорить, що втомилася і дати їй поспати.

Психологічні проблеми

Іноді причиною аноргазмії є психологічна травма. Таке трапляється з жертвами насильства, які під час статевого акту повертаються до не самих приємних спогадів. Що робити? Цю проблему допоможе вирішити професійний психолог або психотерапевт.

Не може розслабитися

Занижена самооцінка – теж дуже часта причина відсутності оргазму. Під час сексу жінка буде думати тільки про те, як вона виглядає, чи видно чоловікові її міфічний целюліт, чи не висить живіт, чи не дурний у неї вираз обличчя і чи правильно вона все робить. Що робити? Завалювати її компліментами, не робити зауважень з приводу зовнішнього вигляду або поведінки. А їй потрібно перестати думати про щось, крім власного задоволення.

Мало досвіду

Причому неважливо, у нього, у неї, чи в обох. Якщо жінка не знає своїх ерогенних зон, або якщо чоловік не дуже добре ще вивчив свою партнерку і не знає, як їй подобається робити це, то оргазм може обійти її стороною. Що робити? Пестити її і стежити за реакцією. Тільки дослідним шляхом можна визначити, що призводить її в найбільший захват. І поменше думати про себе, побільше – про неї.

Гормональні порушення

Гормональних фон жінки досить нестабільний. Він може змінюватися в різні боки і перешкоджати досягненню оргазму. Самі явні симптоми, крім аноргазмії – це безсоння, високий тиск, тахікардія та ін. Що робити? Записати її на прийом до ендокринолога (або гінеколога-ендокринолога) і здати аналізи на гормони.

Гінекологічні захворювання

Сечостатеві хвороби, надмірна сухість, вагінізм, спайки, інфекційні захворювання – все це робить оргазм неможливим, а статевий акт – неприємним і болючим. Що робити? Терміново вести кохану до гінеколога, щоб він взяв аналізи і призначив лікування.

Фригідність

Фригідністю називають повна відсутність лібідо, сексуального потягу до протилежної статі, тимчасове порушення в зв’язку з пізнім дозріванням, а також симптом ряду хворобливих станів. Що робити? Іноді допоможе зміна обстановки (або навіть партнера!), звичайний відпочинок і вітаміни, але в запущених випадках вилікувати це зможе тільки психотерапевт-сексолог.

  • Названо причини, через які жінки не отримують задоволення від сексу

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts