Тест, який вкаже на слабкі сторони вашого характеру

Характер кожної людини має як сильні, так і слабкі сторони. Без цього ніяк. І якщо сильні сторони допомагають нам досягати цілей, розвиватися, вдосконалюватися не тільки в роботі, а в справах сімейних і в житті в цілому, то слабкі сторони навпаки, заважають нам проявити себе і розкрити свій потенціал на всі 100%.

До сильних сторін особистості можна віднести комунікабельність, стресостійкість, чесність, креативність, самостійність, а ось слабкими на їх фоні можна назвати скромність, педантичність, непосидючість, принциповість, пасивність і т.д.

Але як дізнатися і як визначити сильні і слабкі сторони свого характеру? Можна, звичайно, зайнятися самоаналізом, але найлегше пройти цікавий інтуїтивний тест, заснований на картинках.

Як працюють такі візуальні тести? Тести по картинках мають прямий зв’язок з нашою підсвідомістю. Роблячи вибір на користь того, що першим ви побачили на картинці, ви звертаєтеся за допомогою саме до своєї підсвідомості, де зберігаються відповіді на всі ваші запитання.

Подивіться уважно на картинку і скажіть, що ви побачили тут першим?

Тест, який вкаже на слабкі сторони вашого характеру

Перший обраний образ вкаже на слабку рису, а значить вразливу сторону вашої вдачі. Над чим же варто вам попрацювати? Чому приділити більше уваги?

Якщо ви побачили стрекозу

Ви людина, що володіє досить спокійним і врівноваженим характером. Але є в вашому характері одне «але». Це ваша сором’язливість. Часом вона заважає вам адаптуватися в нових незвичних для вас умовах. У плані роботи ваша слабка риса не дає вам можливості просуватися вгору по кар’єрних сходах. Через це зростає невпевненість в собі і своїх силах. Тому найчастіше ви вибираєте самотність і не любите працювати в колективі.

Якщо ви побачили рибу

Цей вибір вказує на вашу легковажність і безвідповідальність. Ви всіма шляхами уникаєте відповідальності. У справах вам властиво перекладати прийняття складних рішень на плечі своїх товаришів по службі і компаньйонів. Ви не вмієте самостійно приймати рішення. Ви часто перебуваєте під впливом інших людей. Ви швидше людина більше ведений ніж провідний!

Якщо ви побачили озеро

Цей вибір позиціонує вас як активну і цілеспрямовану людину. Вам важко довго всидіти на одному місці. Ви звикли перебувати в русі. Вам часом важко стримувати свої емоції і контролювати свою промову. Хоча іноді не завадило б в деяких випадках тримати язик за зубами, інакше словом можна сильно поранити людину.

Якщо ви побачили око

Такий вибір роблять люди творчого складу характеру. Часто в суспільстві оточуючі сприймають вас як зарозумілу особистість, яка знає собі ціну. У вас багато талантів, завдяки яким ви з легкістю розбираєтеся в будь-якій сфері. Ваша проблема в тому, що ви звикли носити корону на голові і вважати себе кращими за інших.

А ви згодні з таким трактуванням результатів тесту? Знаєте про свої слабкі риси характеру?

  • Тест, який вкаже на слабкі сторони вашого характеру

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts