Wild Hearts: все, що відомо про гру

У Monster Hunter з’явився гідний конкурент? Чи може нарешті хтось зміг зробити гру про битви з величезними чудовиськами краще за FromSoftware? Читайте далі і ви дізнаєтеся про все найголовніше і найцікавіше про один із найамбіційніших майбутніх проектів нового покоління — Wild Hearts.

28 вересня EA та Koei Tecmo представили нам дещо дуже цікаве – нову гру про полювання на монстрів під назвою Wild Hearts. Вона розробляється студією Omega Force, найвідомішою своєю роботою над серією Dynasty Warriors та екшеном Toukiden. Після анонсу вона миттєво стала однією з найочікуваніших ігор, і, на щастя, гравцям не доведеться довго чекати, оскільки вже оголошено офіційну дату релізу.

Щоб відсунути убік всі непотрібні чутки і виділити тільки найточнішу та перевірену інформацію про Wild Hearts, ми склали зручне керівництво, що охоплює все, від дати виходу до сюжету, ігрового процесу та багато іншого.

ДАТА ВИХОДУ ТА ПЛАТФОРМИ

Wild Hearts: все, що відомо про груНезважаючи на те, що це був перший офіційний анонс Wild Hearts, EA були готові одразу оголосити дату релізу, яка вже не за горами. Гра вийде 17 лютого 2023 року на ПК, PS5 та Xbox Series X|S.

Важливо відзначити, що студія розробляє гру під консолі нового покоління, а це означає, що власникам PS4 або Xbox One чекати на неї не доведеться зовсім.

ТРЕЙЛЕР

Трейлер Wild Hearts демонструє деякі з тих фантастичних локацій, в яких доведеться побувати гравцям, а також неймовірних істот, з якими їм доведеться зіткнутися.

Якщо ви хочете дізнатися більше про ігровий процес, ми обов’язково познайомимо вас із розширеним геймплейним трейлером трохи пізніше. Так що готуйтеся побачити сім хвилин безупинного екшену.

ІСТОРІЯ

Wild Hearts: все, що відомо про гру

Гравців запрошують до «гарних, але неспокійних земель Адзуми», натхненної феодальною Японією . У Wild Hearts ви будете використовувати стародавні прийоми та техніки, щоб перемогти ще більш давніх супротивників. Віце-президент EA Стюарт Ленг називає цей підхід “першим геймплейним досвідом полювання в ААА-проектах нового покоління”.

У цьому новому дивовижному жанрі полювання на монстрів перед гравцями стоїть завдання відновити землю, яка тепер захоплена колись мирними тваринами . Тепер усі вони, від білок, покритих рослинами, до гігантських диких кабанів з вогненними іклами, перетворилися на кровожерливих монстрів, які змінюють світ навколо себе, яких називають «кемоно».

Вже відомо, що після перемоги над босом-вовком, Ловчим Смерті, у гравців з’являться здібності до «відродження життя», тож саме вам належить відновити баланс і принести світ у це колись умиротворене місце. Схоже, що після кожної перемоги над кемоно можна буде покращувати свої атаки та озброєння, щоби битися з ще сильнішими противниками.

ГЕЙМПЛЕЙ

За анонсом від EA і Koei Tecmo пішов семихвилинний ігровий трейлер, який демонструє лише деяких кеномо, яких можна буде зустріти в Адзумі. Також з точки зору ігрового процесу гравцям пропонується вирушити в подорож або як самотній вовк , або в зграї з двома друзями. З цього можна зробити висновок, що на всіх платформах будуть доступні функції кооперативної та кросплатформної гри, що відкривають великі можливості для спільного проходження з іншими гравцями.

Також передбачається, що ігровий досвід буде сильно розширюватися під час полювання в зграї, оскільки EA оголосила про спеціальні місії та додаткові функції для спільних битв. Це буде суміш крафту та полювання, оскільки розробники будують геймплей навколо унікальної механіки, пропонуючи гравцям створювати спеціальні механічні пристрої, засновані на стародавніх технологіях — «каракурі». За допомогою каракурі можна буде створити зброю, яка дозволить вам «стати силою природи, яка поверне рівновагу».

Іншими словами, вам потрібно буде зосередитися на грамотному розташуванні пасток, ретельно підготувати себе та свою зброю до битви і переконатися в тому, що ви досить сильні та готові поборотися з деякими з найбільших монстрів у Wild Hearts.