Як довести дівчину до оргазму!

Жінки часто імітують оргазм, щоб не ображати партнера. Ця інструкція допоможе зробити так, щоб стогони вашої дами були щирими.

3 головних міфи про секс

Пеніс – головний інструмент задоволення жінки

Ймовірно, ви звикли думати, що чим більше член, тим краще, і чим довше ви протримаєтеся, тим більше задоволення вона отримає. Все це брехня. А ось правда.

Дослідники поставили сотням жінок пряме запитання як задовольнити жінку, що для них важливіше за все під час статевого акту, і жодна з учасниць не згадала розмір пеніса. Замість цього жінки говорили, що сходять з розуму від чоловіків, які дбають про їх задоволення.

Як довести дівчину до оргазму!

Хороший секс закінчується одночасним оргазмом

Так показують в кіно. Насправді одночасні оргазми – це міф.

Щоб довести партнерку до оргазму, ви повинні бути зосереджені на її відчуттях, а щоб отримати його самому – повністю зануритися в свої. Як ви розумієте, поєднати це складно. Партнерка може випробувати задоволення і до вас, і після. І це набагато зручніше, ніж домагатися одночасної розрядки.

Щоб досягти оргазму, жінкам потрібен статевий акт

За найоптимістичнішими оцінками, тільки 15% жінок можуть отримати оргазм в результаті статевого акту. Решті 85% потрібна стимуляція клітора.

Клітор є ключем до жіночого оргазму. Це зайвий раз доводить той факт, що лише 1,5% жінок мастурбують за допомогою предмета у вагіні. Ще 12% роблять так само, одночасно торкаючись свого клітора. А решта – колосальні 86,5% – отримують задоволення виключно через стимуляцію клітора, але кращий ефект можна отримати за допомогою вібраторів, які зможуть довести вашу партнерку до оргазму за декілька хвилин. Раніше ми писали, як правильно мастурбувати.

Так що головне, що варто запам’ятати: фрикції призводять до оргазму вас, але не вашу партнерку. Її точка насолоди – це клітор.

Як все зробити правильно?

З міфами розібралися, давайте перейдемо до суті.

Вас очікує побачення, і ви дуже хочете, щоб дівчина запам’ятала його на все життя. Доведеться пройти три етапи: як слід підготуватися, викластися в ліжку, а потім закріпити враження.

Почнемо з першого.

Підготуйтеся

Дізнайтеся, де знаходиться клітор.

Недавнє дослідження показало, що 25% чоловіків не можуть на схемі знайти цей орган. Перевірте себе і придивіться до жіночої фізіології ще разок.

Як довести дівчину до оргазму!

Якщо картинки вас не надихають, можете подивитися відео про жіночу мастурбацію, тільки не з порно, а реалістичне.

Домовтеся про секс.

Часто буває так, що один партнер хоче зайнятися сексом, а інший має намір підготуватися до іспиту, попрацювати, подивитися телевізор або просто раніше лягти спати. Домовтеся про сексуальні пригоди заздалегідь – тоді дівчина буде готова до того, що на неї чекає, і вам буде легше домогтися мети.

Позбавтеся від стресу.

У 80-90% людей (і жінок, і чоловіків) стрес зменшує інтерес, і практично у всіх він знижує здатність отримувати задоволення. Навіть у тих 10-20% з нас, хто в стані нервового напруження відчуває підвищений інтерес до сексу.

Якщо ваша партнерка працює з ранку до ночі, тягне іпотеку і трьох дітей, відчуває постійний стрес, про оргазм можна забути. Тому до того, як перейти до інтиму, витратьте 20 хвилин або навіть цілу годину, щоб розслабитися в комфортній обстановці.

Створіть обстановку.

Жіноче задоволення тісно пов’язане з обстановкою – зовнішніми обставинами і внутрішнім станом. Що саме налаштовує жінку на секс, залежить від неї самої. Але зазвичай ідеальна обстановка для сексу = низький рівень стресу + захоплення партнером + еротична обстановка. Так що свічки, музика і ваш чарівний зовнішній вигляд не будуть зайвими.

Як довести дівчину до оргазму!

Переходьте до справи

Виділіть 20 хвилин на розігрів

Сучасні сценарії сексу зосереджені головним чином на те, що ви і ваша партнерка робите між ногами, але більшість жінок, перш ніж приступити до цього, потрібно близько 20 хвилин на розігрів (поцілунки, ласки).

Дамам потрібен час на збудження і вироблення достатньої кількості змазки, щоб дотики до геніталій стали приємними.

Ось кілька варіантів, як можна розігрітися:

 • Цілуйте один одного в губи – усіма можливими способами (м’яко, наполегливо, з язиком, без нього).
 • Цілуйте один одного в шию, вуха і інші частини обличчя, залишаючись одягненими.
 • Гладьте й пестіть через одяг.
 • Перекочуйтеся по ліжку, залишаючись в одязі.
 • Роздягніться самі або роздягніть один одного.
 • Гладьте, цілуйте і пестіть груди партнерки.
 • Пограйте з її сосками: обережно обводьте їх між пальцями, сосіть, тягніть або пощипуйте, якщо її це збуджує.
 • Гладьте і цілуйте оголені тіла один одного, не затримуючись ніде надовго. Багато жінок говорять, що їм подобається, коли партнер якийсь час дражнить їх, торкаючись до геніталій, а потім знову починаючи пестити в інших місцях.

Ви також можете спільно прийняти душ або ванну, посміятися, пожартувати і подуріти. Проявіть фантазію!

Займіться її клітором

Коли ви обидва досить розігрієтеся, переходите до основної страви – стимуляції клітора. Робіть це стільки, скільки буде потрібно. В цілому жінкам для оргазму потрібно від 15 до 45 хвилин. Цікава статистика: якщо ви приділите кліторальній стимуляції 20 хвилин або більше, близько 92% ваших партнерок випробують оргазм.

Дізнайтеся, що їй подобається

У жінок по-різному розташовані нервові закінчення. Тому не існує універсального рецепту задоволення: кожної подобається свій вид дотиків.

Щоб ще більше ускладнити справу, додамо, що стимуляція, необхідна жінці для оргазму, в різний час може змінюватися (наприклад, в залежності від фази менструального циклу). Так що привести жінку до розрядки допоможе тільки одне – бажання слухати її і чути.

Як дізнатися, чого хоче жінка саме сьогодні? Ось три способи:

  • Просто запитайте. Розмови під час сексу бувають дуже короткими, але вони можуть істотно вплинути на ситуацію. Наприклад, ви вимовите: «Скажи, що тобі подобається», або «Я хочу, щоб ти сказала, чи підходить тобі це», або «Хочу принести тобі задоволення. Покажи, як тобі приємно».
  • Нехай говорят її пальці. Покладіть свою руку поверх кисті партнерки, подаючи їй сигнал: ви хочете, щоб вона показала, які дотики їй подобаються. Коли вона це зробить, дотримуйтесь її вказівкам (де, з якою силою, як саме).
  • Слухайте. Прискорене дихання, посилені стогони і прохання продовжувати зазвичай говорять, що ви йдете в правильному напрямку. А ось якщо дівчина не виявляє емоцій, швидше за все, щось не так, але вона соромиться про це сказати. В цьому випадку поверніться до способів 1 і 2.

Випробуйте оргазм

Ви можете спочатку довести партнерку до оргазму за допомогою стимуляції клітора, а потім перейти до статевого акту і отримати свою порцію задоволення або навпаки. Не прагніть випробувати оргазм одночасно – пам’ятайте, що це міф. Дослідники навіть вважають, що партнерам небажано досягати розрядки в один момент, оскільки це позбавляє задоволення спостерігати і відчувати оргазм партнера.

Насолоджуйтеся приємним післясмаком

Поговоріть після сексу

Багатьом парам корисно «обробити отриману інформацію» відразу після сексу. Це допоможе в наступний раз зробити його краще. Запитайте у дівчини, що сподобалося їй найбільше і що ви можете наступного разу зробити краще. Тільки не пред’являйте претензій: якщо є серйозні проблеми, їх краще обговорити за дверима спальні.

Будьте поруч

Багатьом жінкам після сексу хочеться продовжити близькість: пообніматься, поговорити або просто разом заснути. Чого точно не варто робити, так це повертатися до партнерки спиною або тут же викликати таксі.

Залишайтеся поруч і будьте уважні. Пам’ятайте, що прояв турботи збуджує жінок набагато більше, ніж розмір пеніса і досвідченість в любовних справах.

 • Як довести дівчину до оргазму!

  Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

  View all posts