Як краще вивчити англійську мову

Є багато підходів до вивчення англійської. Як знайти спосіб, який підійде саме вам?

Способів вивчення англійської мови дійсно багато, і розібратися в їх ефективності буває непросто. На жаль, «чарівної таблетки», що ідеально підходить кожному, не існує, адже всі люди різні. Ось поради, як знайти саме той спосіб вивчення англійської, який буде оптимальний саме для вас.

Як краще вивчити англійську мову

Розминка перед заняттями

Як перед заняттями спортом необхідно розігрітися, так само потрібна розминка і перед вивченням мови. Ось кілька простих вправ:

Етап I: Освіжіть свій словниковий запас

Освіжіть словниковий запас, обдумавши або коротко описавши тему, яку ви збираєтеся вивчати. Наприклад, якщо це тема відпустки або канікул, подумайте про свої минулі відпустки – що ви робили, що вам запам’яталося і т. д. Це проста вправа допоможе оживити в пам’яті слова, які зможуть вам зустрітися при роботі з цією темою.

Етап II: Освіжіть знання граматики

Освіжіть граматику, згадавши в загальних рисах потрібну граматичну область. Наприклад, якщо ви вивчаєте минулий час, спробуйте описати англійською, що ви робили в минулі вихідні, куди ходили і т. д.. Як і у випадку зі словниковим запасом, така розминка необхідна, щоб підготуватися до подальшого вивчення англійської граматики.

Як краще вивчити англійську мову

Етап III: Заспівайте пісню

Перед уроком англійської заспівайте англійську пісню. Це повинна бути пісня, яку ви добре знаєте і розумієте.

Ці короткі і легкі вправи допоможуть вам налаштуватися на англійську мову і одночасно розслабитися. А ще спів активізує творчу діяльність мозку, що допоможе вам більш винахідливо підбирати слова при веденні діалогу або при складанні імпровізованого розповіді на задану тему.

Етап IV: Надрукуйте короткий абзац англійською

Якщо ви працюєте за комп’ютером, в якості своєрідної самонастройки надрукуйте абзац простого тексту англійською. Ви можете описати свій день, свої заняття, своїх друзів, – що завгодно. Це допомагає активізувати кінестетичну діяльність мозку, відповідальну за запам’ятовування через фізичні дії. Також корисно друкувати правила під час вивчення граматики. Рухи допоможуть вам закріпити знання.

Етап V: Тисячею слів

В англійській є приказка: “A picture is worth a thousand words” ( «Картина коштує тисячі слів» або «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути»). Описуючи фотографію або малюнок, ви задіюєте зони мозку, відповідальні за творчість. Заодно ви можете освіжити свій словниковий запас, вибравши картинку, що має відношення до теми, яку ви будете вивчати.

Поради для успішного вивчення англійської мови:

Займайтеся англійською кожен день.

Важливо займатися англійською щодня. Однак, не варто перепрацьовувати. Краще займатися по 30 хвилин кожен день, ніж дві години раз на тиждень.

Як краще вивчити англійську мову

Короткі регулярні заняття набагато ефективніше, ніж довгі години навчання з великими перервами. Звичка займатися кожен день допоможе підтримувати мовні навички в активному стані.

Вивчайте англійську разом з друзями

Немає нічого кращого, ніж вивчати англійську в хорошій компанії. Ви можете разом виконувати вправи, вести діалоги (по-англійськи) І допомагати один одному в тому, що дається важче. Якщо серед ваших друзів ви не знайдете однодумців, запишіться на курси англійської.

Вивчайте англійську різними методами

Не обмежуйтеся одним способом вивчення мови. Використовуйте різні методи, які задіюють різні ділянки мозку. Наприклад, коли ви запам’ятовуєте нові слова, ви можете накреслити карту, описати малюнок, кілька разів надрукувати досліджуване слово. У сукупності всі ці методи допоможуть зміцнити ваші знання.

Вибирайте теми, які вам цікаві

Одна з найважливіших складових – вивчати англійську, використовуючи цікаві вам теми. Це посилить мотивацію, так як, вивчаючи англійську, ви одночасно будете дізнаватися щось нове про те, що вам подобається.

  • Як краще вивчити англійську мову

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts