Золоті жіночі браслети – прикраси, які підкреслюють красу жіночих рук

Взагалі всі прикраси – це такі елементи, завдання яких прикрашати. Деякі з них доповнюють образ (брошка, наприклад), інші – додають статусу (діадема). А є такі, які привертають увагу до витонченості, яка притаманна тільки жінкам.

Золоті жіночі браслети – прикраси, які підкреслюють красу жіночих рук

Отже якщо ви хочете підкреслити красу руки – приверніть увагу до зап’ястя. У жінок воно завжди витончене. А закцентувати увагу саме на цю частину руки не складно, бо саме для цього і існують золоті жіночі браслети. Інтернет бутик ювелірних виробів Злато пропонує колекції різних мануфактур, де представлені моделі в різному виконанні. Тобто підібрати модель по стилю, дизайну, кольору та навіть ціні буде не складно.

Ланцюжок VS жорсткий браслет

Золоті жіночі браслети представлені у різних виконаннях. По-перше існують такі рішення як браслети ланцюжкоподібні (такі самі, як ті ланцюжки, які призначені для носіння на шиї, але менших розмірів – для зап’ястя). Дуже класний варіант, бо є всі шанси підібрати прикраси у однаковій техніці плетіння як на шию, так і на руку і тим самим створити стильний ансамбль.

Другий варіант – жорсткі браслети, які виконані з дорогоцінного металу, який має форму або пластини зігнутої в коло, або «трубки». Причому трубка може бути як «пустотілою» так і виконаною з цільного золота. Вартість такого браслету буде високою, бо на ціну вага виробу впливає дуже сильно.

Складно сказати, які саме рішення актуальні, а які втратили трендовість, бо ювелірна мода стала дуже мінливою. Тому якщо можете собі дозволити – краще мати в арсеналі і браслети ланцюжки, і браслети пластини, і браслети-труби.

В залежності від того який саме сплав використовується, ювеліри пропонують вироби з золота червоного, жовтого, рожевого. Якщо хочеться чогось блискучо-сучасного, варто обрати модель з білого золота. Це буде дуже вдале придбання якщо у вас чутлива шкіра. Бо родієве покриття додає металу і блиску разом з цим холодним білим відтінком і гіпоалергенності.

В залежності від обраного виду золотого браслету відрізняється застібка. А це дуже важливий момент, який вартий особливої уваги. Краще обирати застібку просту але надійну.

І нарешті питання декоративного оформлення. Ланцюжок-браслет може бути виконаним тільки з дорогоцінного металу, а може бути декорований камінцями. Наприклад, всім відомий тенісний браслет в золоті – це обов’язково наявність діамантів (преміальна версія) або цирконів (середній сегмент). Щодо браслетів у вигляді пластин чи трубки, які огортають зап’ястя, тут для декору більший простір. В якості декоративних елементів може використовуватися:

  • Кераміка;
  • Емаль;
  • Діамантове гранування;
  • Гравіювання;
  • Коштовне каміння.

Оцінити доступні варіації допоможуть фото на сайті Zlato. А консультанти підкажуть на які серії варто звернути особливу увагу. Головне, що золоті жіночі браслети є на всі смаки і бюджети.