10 особливостей жінок, які притягують чоловіків як магніт

У кожної людини є свої переваги практично в будь-якій сфері. Одним подобаються худенькі, іншим – повненькі, третім взагалі не важлива фігура, але зате важливо щось інше.

Однак вчені з’ясували, що є деякі речі, які всі чоловіки підсвідомо помічають в жінках. Дослідження велися в різних країнах багато років, в них були задіяні тисячі чоловіків і жінок. Звичайно, результати не належать до всіх і кожного, але дають хороше уявлення про більшість.

Отже, ось що приваблює чоловіків:

1. Тембр голосу.

Дослідження показало, що чоловіків зазвичай приваблюють жінки з високим «жіночим» голосом. Цьому ідеалу відповідає тембр Мерилін Монро.

Вважається, що високий голос асоціюється з молодістю, а молодість завжди приваблива. Скрипучий голос (як у Кім Кардашян) – зазвичай ознака віку.

Інше дослідження показало, що чоловікам більше подобаються жінки з схожою на них манерою мови. Це стосується швидкості мови, догани та інших особливостей.

2. Зріст.

Можливо, винна еволюція, але чоловікам більше подобаються жінки, які нижче їх по росту.

Втім, багато чоловіків нижче середнього зросту. Тому вони намагаються підібрати собі жінок з ростом, а ті, хто вище, вибирають жінок нижче себе.

10 особливостей жінок, які притягують чоловіків як магніт

3. Вік.

Жінки нерідко зустрічаються з чоловіками старше себе. Можливо, жінок приваблює їх емоційна зрілість, але можна подивитися на це і по-іншому: еволюція запрограмувала чоловіків таким чином, що їх приваблюють молоді жінки дітородного віку.

Звичайно, є і виключення, але не можна забувати і про психологічні фактори.

10 особливостей жінок, які притягують чоловіків як магніт

4. Колір очей.

Більшість чоловіків віддають перевагу жінкам з таким же або схожим кольором очей. Дослідники Університету Тромсе (Норвегія) з’ясували, що блакитнооким чоловікам більше подобаються блакитноокі жінки, а карооким – кароокі.

10 особливостей жінок, які притягують чоловіків як магніт

5. Макіяж.

Жінки думають, що чоловікам подобається густий макіяж. Але дослідження показують, що чоловіки якраз віддають перевагу помірно нафарбованим жінкам.

Так що не перестарайтеся з косметикою, якщо хочете привернути чоловіка!

10 особливостей жінок, які притягують чоловіків як магніт

6. Співвідношення «стегна-талія».

Доктор Кері Фіцджеральд з Університету Південної Кароліни провела дослідження і з’ясувала, що чоловіки краще запам’ятовують відомості про жінок з ідеальним співвідношенням стегон до талії. Вважається, що воно становить 0,7.

7. Лімбальні кільця.

Якщо з кольором очей все не так просто, то лімбальні кільця – критерій чіткий і ясний.

Лімбальним кільцем називається темне кільце навколо райдужної оболонки ока. Дослідження показують, що чоловіків приваблюють широкі кільця. Ймовірно, тому що у юних дівчат вони зазвичай саме такі – хоча широкі лімбальні кільця роблять жінку привабливою в будь-якому віці.

10 особливостей жінок, які притягують чоловіків як магніт

8. Колір волосся.

Як показують дослідження, блондинок частіше запрошують на різні заходи, ніж шатенок і брюнеток. І справа не в расизмі, а в поєднанні кольору волосся і тону шкіри.

9. Довжина ніг.

Клінічний психолог Леон Зельцер каже, що чоловікам подобаються жінки з довгими ногами. Здавалося б, це повинно означати, що чоловіки віддають перевагу високим. Однак це не так.

Насправді, чоловікам подобаються жінки, у яких ноги довгі пропорційно тілу. Саме контраст приваблює.

10 особливостей жінок, які притягують чоловіків як магніт

10. Поперековий вигин.

Ще один побічний результат еволюції: одним з критеріїв жіночої привабливості виступає кут між сідницями і спиною. Найбільш привабливим чоловіки вважають кут 45,5 °.

Цей вигин виник у жінок в процесі еволюції, щоб їм було простіше переносити вагітність. Звичайно, вагітність все одно буває дуже важкою, однак жінкам з «ідеальним» вигином вона дається легше.

А який пункт став для вас несподіванкою?

  • 10 особливостей жінок, які притягують чоловіків як магніт

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts