Неочевидні прикмети віку, які миттєво зчитують чоловіки і як з цим боротися

Нічого від них не вислизає!

Бьюті-сфера зробила крок так далеко вперед, що сьогодні визначити вік жінки — завдання не з простих. З явними маркерами старіння — зморшками та сивиною — прекрасна половина людства успішно справляється за допомогою доглядової та декоративної косметики. Проте чоловіки безпомилково зчитують вік за іншими ознаками.

Кругла спина

Гучніше за обличчя про вік «кричить» тіло. Молодість — це легкість, грація, витончена постава. А ось зігнута спина і загорнуті всередину грудної клітки плечі нагородять вас силуетом бабусі, навіть якщо до цього статусу ще далеко.

Звичка сутулитися загрожує ще й тим, що шия при закругленій спині неминуче витягується вперед. Щоб утримати її в такому положенні, організму доводиться дбайливо відрощувати холку в ділянці сьомого хребця. У результаті формується постать старіючої людини, яку, на відміну від зморшок, усім видно здалеку.

Щоб виглядати молодо, звикайте тримати королівську поставу. У цьому допоможе самоконтроль, фізичні вправи для зміцнення м’язів спини та розтяжка.

В’яла шкіра над колінами

Жіночі коліна не злюбила ще Коко Шанель, вважаючи що їх потрібно ховати під сукнею середньої довжини. На відміну від неї чоловіки люблять захоплено задивлятися на жіночі ніжки. Але є проблема: шкіра над колінами з віком втрачає пружність, стає в’ялою і з’являються на ній неестетичні зморшки. Молодості це, на жаль, не додає.

Тішить, що з проблемою можна ефективно боротися не тільки в кабінеті у пластичного хірурга, як роблять багато знаменитостей. Відмінний результат дадуть звичайні присідання із широко розставленими ногами. Колінки при цьому повинні дивитися суворо вперед. Можна почати всього з 15 присідань на день, поступово нарощуючи їхню кількість (в ідеалі — до 100, виконуючи у різний час дня).

Напружене обличчя

Навряд чи чоловіки оцінять ідеальний макіяж, якщо на обличчі жінки печатка вічних турбот. З віком, через переважання негативної міміки, на ньому може виявитися відчуття втоми та смутку.

Перманентно напружені міжбрів’я, стислі губи з опущеними куточками — все це, безумовно, відлуння проблем чи стресу, з якими стикається людина. Проте йти по життю стиснувши зуби — не найкраще рішення. Мало того, що це не асоціюється з безтурботною юністю. Постійно напружене обличчя небезпечне ранніми зморшками, заломами, а іноді й головним болем.

Важливо навчитися розслабляти обличчя, поки м’язова система не зафіксувала сумний вираз. У цьому допоможе знову ж таки самоконтроль, масажі, вправи на загальне розслаблення тіла (йога, медитація). А головне — позитивне мислення, кохання та турбота про себе.