101 троянда: яким може бути букет?

101 троянда – це щось незвичайне, грандіозне, і те, що запам’ятається на все життя. А тому багато хто дарує такі букети на важливі урочистості, як освідчення в коханні, пропозиція руки та серця, ювілеї, значні дати.

101 троянда: яким може бути букет?

Купити такий букет можна в інтернет-магазині «Golden Flora» – тут великий вибір варіантів, а ціна на 101 троянду вас приємно порадує. Кур’єр доставить букет вам або ви можете замовити доставку близькій людині, яку хочете порадувати в її свято.

Кому і коли можна дарувати 101 троянду?

Букет із 101 троянди може бути однотонним або різнокольоровим. Ви можете вибрати варіант з білих та червоних троянд, кремових та рожевих, червоних та рожевих, та інші. Гарно виглядають однотонні композиції, які лише підкреслять те, що ви хочете сказати людині цим подарунком.

Кому і коли можна дарувати 101 троянду? У цьому й треба розібратися:

  • чоловікам теж можна дарувати 101 троянду, хоч це й трапляється рідко, і дуже дарма. Якщо у вашої близької людини ювілей, підвищення на роботі або відкриття нового грандіозного проекту, такий подарунок лише підкреслить значущість для вас успіху, вашу відданість і любов. Троянди мають бути темно-червоними або бордовими;
  • ніжно-рожеві квіти в букеті зі 101 штук прийнято дарувати юним дівчатам, які відзначають свій день народження. Такий подарунок можуть презентувати батьки своїй дочці чи бабусі та дідуся внучці. Часто дарують на 18-річчя;
  • персикові або кремові троянди можна дарувати тій молодій дівчині, від якої ви в захваті і у вас тільки почалися стосунки;
  • жовті троянди презентують впевненим леді, які не бояться забобонів і точно знають, що такий подарунок – не провісник розлуки. Елегантний, але при цьому стильний і яскравий – подарунок підкреслить статусність жінки чи дівчини, і її життєрадісність та впевненість у собі та своїх силах. Дарувати можна начальниці, колезі, подрузі;
  • зазвичай білі троянди дарують на весілля нареченій. Але якщо вони будуть у композиції з іншими відтінками, білі троянди вкажуть на щирість ваших почуттів і світлі помисли. Рожеві та білі троянди – це символ щирої та міцної дружби.

Класикою вважаються червоні троянди. Такий букет дарують, коли хочуть освідчитися, зробити пропозицію або в цілому висловити те, що ви налаштовані максимально серйозно і готові з цією людиною провести весь залишок життя.

Але який би букет ви не вибрали, 101 троянда – це вже ознака того, що людина вам дорога настільки, що ви готові заради неї зробити багато. Ви можете поцікавитися у вашої обраниці, якому квіти троянди вона віддає перевагу, і презентувати їй саме такий букет – і тоді вона залишиться в захваті.