Помаранчевий колір волосся – Як позбутися помаранчевого волосся?

Після довгого часу ви вирішили здійснити свою мрію про золотисто-світле волосся. Очікуючи виглядати на мільйон доларів, ви заходите в салон і фарбуєте волосся. Але натомість ви отримали помаранчеві чи латунні пасма?

Не варто хвилюватися. Виправити помаранчевий, латунний відтінок волосся цілком можливо за допомогою домашніх засобів. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як.

Що таке помаранчеве/мідне волосся?

Помаранчевий колір волосся - Як позбутися помаранчевого волосся?

Якщо ви регулярно фарбуєте волосся, і ви помічаєте, що воно з часом розвиває відтінки помаранчевого, латунного або рудого, це означає, що мідні відтінки поширюються по вашому волоссю. Ці теплі відтінки нерівномірно поширюються на ваше волосся, надаючи йому помаранчевий/латунний вигляд.

Чому ваше волосся стало помаранчевим?

Коли брюнетки або люди з темним волоссям освітлюють або освітлюють волосся, природний пігмент, який є відтінком рудого або оранжевого, залишається. Ці півтони виглядають як латунний або помаранчевий.

Накопичення мінералів також може зробити ваше волосся латунним. Продукти, що містять сульфати, роблять світліше фарбоване волосся помаранчевим або жовтим при тривалому використанні. У більшості випадків темноволосі люди, які освітлюють волосся, виходять з помаранчевими або латунними тонами.

Як виправити помаранчеве волосся?

На щастя, є способи прибрати помаранчеві відтінки волосся прямо вдома. По суті, вам потрібно нейтралізувати барвники, щоб усунути помаранчеві та жовті відтінки. Нижче наведено різні способи, які ви можете спробувати:

1. Використовуйте тонік для волосся

Тонік для волосся — це, по суті, прозора фарба для волосся, яка містить пігмент, необхідний волоссю для зміни його кольору. Його можна застосовувати, змішавши з перекисом після того, як ви освітлили або відбілили волосся. Процедуру потрібно виконувати до тих пір, поки ви не отримаєте потрібний колір.

Як вибрати тонер

Уважно вивчіть колір свого волосся. Якщо у вас більше жовтих відтінків, візьміть фіолетовий тонуючий шампунь або фіолетовий тонік. Якщо у вас більше помаранчевих відтінків, виберіть блакитний тонуючий шампунь.

Що тобі потрібно

Вам знадобиться миска, кольоровий пензель, тонік і перекис водню об’ємом 20. Вам потрібно змішати тонер з перекисом у співвідношенні 1:2. Кількість перекису має бути вдвічі більшою, ніж у тонера.

Добре перемішайте і нанесіть пасту на волосся, особливо на жовті та помаранчеві шматочки. Залиште рівно на 45 хвилин. Змийте тонуючим або безсульфатним шампунем.

2. Затемніть волосся за допомогою фарби для волосся

Якщо ваше волосся виглядає дуже рудим і має помаранчеві та жовті відтінки, найкраще пофарбувати волосся в темний колір. Виберіть той, який найбільше наближений до натурального кольору вашого волосся, або відтінок, який ефектно перекриє помаранчевий колір.

3. Використовуйте Box Dye

Ви можете вибрати безрецептурні варіанти фарби для волосся, які можуть адекватно покрити все ваше волосся. Ви також можете попросити професіонала салону зробити це за вас, щоб усе волосся було покрито фарбою, а помаранчевий колір був мінімальним.

Нанесіть і залиште відповідно до інструкцій на коробці, а потім вимийте шампунем і кондиціонуйте, як зазвичай.

4. Фіолетовий шампунь

Це ваш найкращий вибір для видалення жовтих і помаранчевих тонів з вашого волосся. Фіолетовий шампунь містить фіолетові пігменти, які можуть нейтралізувати жовтий і помаранчевий, щоб надати волоссю рівномірного кольору.

Потрібно змочити волосся гарячою водою, щоб кутикули розкрилися. Потім нанесіть фіолетовий шампунь і залиште на 15-20 хвилин. Змийте шампунь холодною водою, щоб колір не змивався.

Ви також можете змішати синій або фіолетовий харчовий барвник із шампунем і кондиціонером і зробити свій власний тонуючий шампунь, щоб нейтралізувати помаранчевий і жовтий колір. Тільки переконайтеся, що ваш шампунь не містить сульфатів.

5. Освітліть волосся

Ви також можете відбілити волосся або використати більш світлу фарбу для волосся, щоб зменшити помаранчеві та жовті тони. Виберіть попелястий блонд або світло-русявий відтінок, нанесіть і змийте відповідно до інструкцій на упаковці. Це допомагає нейтралізувати відтінки жовтого та оранжевого.

Ось кілька природних способів видалити жовтий і оранжевий колір волосся.

1. Яблучний оцет і трави

Візьміть 2 столові ложки яблучного оцту, бажано органічного, дві столові ложки [приблизно 28 г] трави мальви, рослини, яка має лікувальні властивості, і одну склянку води. Закип’ятіть воду, додайте зелень і оцет і варіть до загустіння.

Остудіть і нанесіть на волосся. Добре помасажуйте і залиште на 10 хвилин. Змийте шампунем і кондиціонуйте – переконайтеся, що обидва вони не містять сульфатів.

2. Кокосова олія та яблучний оцет

Візьміть 2-4 столові ложки органічної кокосової олії залежно від довжини вашого волосся, 2 столові ложки органічного яблучного оцту, одну чашку води і 4-5 крапель рідкого фіолетового або синього харчового барвника.

Нанесіть тепле кокосове масло на волосся і залиште на ніч. Наступного дня змішайте решту інгредієнтів і помийте волосся шампунем, як зазвичай. Останнє сполосніть волосся сумішшю фарби з оцтом.

Виконуйте цю процедуру для волосся кожні два тижні, доки не досягнете бажаних результатів.


Поради щодо запобігання появі жовтого та оранжевого кольору волосся

Помаранчевий колір волосся - Як позбутися помаранчевого волосся?

Накопичення кольору та втрата кольору волосся призводить до помаранчевого кольору волосся. Ви можете запобігти цьому:

  • Захист волосся від ультрафіолетових променів сонця.
  • Не змочуйте волосся в солоній, тобто морській воді.
  • Використання продуктів без парабенів і силікону.
  • Зменшення частоти фарбування волосся.
  • Використовуйте пом’якшувачі води, якщо у вашому місці проживання жорстка вода.
  • Використовуйте шампуні та кондиціонери для захисту кольору, якщо ви часто фарбуєте волосся.

Висновок

Латунне або помаранчеве/жовте волосся може зменшити вплив ваших розкішних пасом, якщо ви їх не видалите. Існують способи, якими ви можете видалити їх або запобігти їх повторенню за допомогою простих домашніх засобів або методів профілактики.