Розробник Little Nightmares показав свою наступну гру

Розробник Little Nightmares, студія Tarsier, поділилася невеликим попереднім поглядом на свою наступну гру.

22 березня Tarsier опублікував у своєму акаунті Twitter дуже страхітливий скріншот, який, чесно кажучи, не дуже зрозуміло. Похмура сцена важко розрізнити, але легко впізнавану як гру зі студії Little Nightmares.

Якщо ви наблизите зображення до нижньої частини, ви можете побачити, що група істот сидить біля якогось джерела світла, можливо, на човні, оточеному високими скелями, але більше нічого не зрозуміло.

New world. Emphasis on new. pic.twitter.com/mfEiFetxsf

— Tarsier Studios (@TarsierStudios) March 22, 2023

На жаль, для тих, хто хотів би побачити ще одну гру з маленькими кошмарами, Tarsier не залишив місця для здогадок, оскільки образ підписується як “Новий світ. Наголоси на новинах”. Якщо це було недостатньо зрозуміло, розробник також відповів (фанат заявив, що зображення було натяком на Little Nightmares 3) одному з шанувальників: “Ні. Це наш новий IP”.

Це не перший раз, коли Tarsier намічає свій майбутній проект. Майже рік тому студія опублікувала жахливий тізер-трейлер з підписом: “Ми були зайняті”. На жаль, це все, що ми побачили з майбутньої гри. Сподіваємося, що цей останній підгляд призведе до більш детальної інформації найближчим часом.

Останнім, що ми отримали від серії Little Nightmares, була Enhanced Edition Little Nightmares 2, яка вийшла на PS5 та Xbox Series X у 2021 році. Багато було теорій про те, чи отримаємо ми DLC для Little Nightmares 2 – так само, як перша гра з отримала розширення “Secrets of the Maw” – але досі Tarsier не дав жодних підказок на цей рахунок.

Студія розкрила за допомогою декількох оголошень про роботу, що працює над “двома новими іграми”, так що можливо, мрія про Little Nightmares 3 ще не померла?