Що подарувати дівчинці на 9 років?

Батьки, друзі та родичі часто замислюються, яким подарунком на день народження можна справді вразити дівчинку в 9 років. Юна леді стоїть на порозі підліткового періоду і початку дорослішання, у неї починають змінюватися захоплення та інтереси. Вона ще досі любить гратись із ляльками та будувати замки із піску, проте з таким же захопленням вона крутиться перед дзеркалом обираючи наряд та вкладаючи волосся. Якщо вас запросили на свято, але ви не знаєте, що подарувати, тоді наша стаття для вас. Навіть дівчинці, у якої все є, можна підібрати відмінний подарунок на день народження. Розглянемо кілька актуальних і цікавих ідей, що можна подарувати дівчинці на 9 років, щоб сюрприз був справді бажаним та несподіваним.

Що подарувати дівчинці на 9 років?Звісно, існує два варіанти вибору подарунків. Перший: запитати у самої іменинниці, що саме вона хотіла б отримати. Цей варіант хороший тим, що помилки у виборі виключені, але зате зникає одна зі складових подарунка – сюрприз. Другий спосіб – вибрати подарунок самостійно. В цьому випадку, інтрига зберігається до моменту вручення презенту, проте є ризик купити те, що не надто сподобається іменинниці.

Ми спробуємо дати вам корисні ідеї щодо сюрпризу, який ви можете припіднести винуватиці свята. Усі подарунки розділивши на декілька категорій, щоб вам було простіше зорієнтуватись.

Іграшки – все ще вдала ідея для дівчинки 9 років

Це чудовий вік, коли маленька принцеса уже починає підростати, проте іграшки її цікавлять так сама, як і раніше. Проте тут важливо розуміти, що звичайна лялька пупс чи барбі не варіант, слід звертати увагу на щось більш цікаве та оригінальне. До прикладу:

 • класичні великі ляльки з власним гардеробом, аксесуарами і прикрасами. Така лялька неодмінно сподобається іменинниці та стане її улюбленицею. Окремо можна презентувати валізу з гардеробом, а також предмети меблів, якими дівчинка буде облаштовувати кімнату своєї лялі;
 • ляльки ручної роботи – найкращі подарунки для дітей. Вони можуть стати не просто іграшкою, а пам’яттю на усе життя. З часом дівчинка може навіть захотіти колекціонувати подібні ляльки;Що подарувати дівчинці на 9 років?
 • набори для самостійного пошиття ляльок, які включають викрійку, бязь, мереживо, вовняну пряжу та все для виготовлення та розпису ляльки, а також для створення їй нарядів;
 • іграшкові собачки чи інші улюбленці – це відмінний подарунок для дівчинки, котра давно мріє про тваринку, проте батьки не мають можливості дозволити їй це. Сучасні собачки настільки реалістичні та цікаві, що навіть дорослим подобається гратись із ними;
 • настільні ігри – якщо не знаєте, що можна подарувати на 9 років дівчинці, то цей варіант безпрограшний. Це можуть бути: «Монополія», «Вікторина для дівчаток», «Маленька господиня» та інші. Зазвичай такі ігри призначені для колективної участі, тому дівчинка зможе запросити своїх подруг.

Цікаві та оригінальні подарунки

 • Книги – ще одним чудовим варіантом, що подарувати дівчинці на 9 років є книги. Крім того це не лише приємний, але й дуже корисний подарунок. Дарувати можна, не тільки художню літературу, до якої маленька леді проявляє інтерес, але й пізнавальну – різні енциклопедії, навчальні книги по догляду за собою, розвиваючі почуття стилю та ін. Можна купити в подарунок Енциклопедію для дівчаток, в цій книзі є багато корисної інформації з найрізноманітніших питань;
 • Глобус – це прекрасний варіант подарунка, оскільки він одночасно і корисний, і практичний, і сподобається дитині. Це можуть бути декоративні глобуси з підсвічуванням, рельєфні моделі, глобуси з різними картами: карта зоряного світу, фізична, сучасна карта світу. Сьогодні є навіть цікаві інтерактивні глобуси;
 • Щоденник з замочком – дівчатка люблять секрети, тому гарний щоденник з незвичайним дизайном і спеціальним замочком не залишить її байдужою. Зверніть увагу на щоденники з коробкою для зберігання на магнітному замку, виконаної в тому ж дизайні;
 • Роликові ковзани – подаруйте дитині на день народження ролики, і іменинниця відразу ж захоче покататися;
 • Танцювальний килимок для творчої дівчинки. Його слід підключати до комп’ютера і телевізора, а у комплект до нього входить диск з різноманітними сучасними мелодіями.

Одяг та прикраси

Дівчата у цьому віці починають багато уваги приділяти своїй зовнішності. Їм подобається гарний одяг, взуття, прикраси, вони люблять робити різні зачіски, нерідко потайки намагаються користуватися маминою косметикою. Тому цілком доречно дарувати дитині гарні сукні, біжутерію та ювелірні прикраси.

Зверніть увагу, що вибрати одяг, який сподобався б іменинниці, буває непросто. Адже смаки у старшого і молодшого покоління можуть істотно відрізнятися. Тому на день народження дівчинці можна подарувати не конкретну річ, а сертифікат на покупки. Тобто, запропонувати іменинниці проїхати разом з дарувальником в магазин, де винуватиця торжества зможе вибрати речі на свій смак.

 • Що подарувати дівчинці на 9 років?

  Завдяки співпраці з різноплановими компаніями, маю досвід написання статей на різноманітну тематику. Хобі — кухня та все, що пов’язано з домашніми солодощами. Все це дозволяє мені створювати якісний контент для читачів блогу.

  View all posts